Yeni Kenar Danteli Modelleri

Yeni Kenar Danteli Modelleri

Dantelin modası geçti diye düşünenlere inat her gün yeni dantel motifleri ve örnekleri ile karşılaştığımızı kimse yalanlayamaz diye düşünüyoruz. Özellikle kumaşlarla, havlularla kullanılan yeni kenar örnekleri evlere renk katmaya hızla devam ediyor. Danteli mutlaka evinin bir köşesinde kullanmak ve sunmak isteyen hanımlar, dantel zarafeti ve şıklığından vazgeçmiyor. Bu durumda bize düşen de tığ işi yeni kenar modelleri sizlerle tanıştırmak tabii ki. Yeni dantel kenarları kullanabileceğiniz örtüler, çarşaflar, nevresimler, oda takımları hatta giysilerle ilgili örneklere sitemizden rahatça ulaşabilirsiniz hanımlar.

Her işte olduğu gibi dantel örgüsünün de zor ve zahmetli yanları var mutlaka. Ancak sizler, kolay kenar danteli yapımı konusunda bilgilenir ve uygularsanız işinizi daha kısa sürede görür ve bunları sunabilirsiniz. Dantel örmenin her kadın için aynı zorluk seviyesinde olmadığının bilinciyle yola çıkarsanız, kendi becerinize uygun örnekler seçip dantel kenarlarınızı daha zevkle örme şansına da sahip olursunuz. Dantelin tahtını hala korumasındaki en büyük etken, hanımların yaratıcılıklarının sınırları olmadığından demekte fayda var. Hayal güçlerini her geçen gün daha fazla zorlayan hanımlar, yeni motif ve örneklere imzalarını atıyorlar. Eski modelleri güncelleyip, üzerinde hamaratlıkları oranında oynamalar yapabilen kadınlarımız, dantelin uzun yıllardır hayatlarımızda yer etmesinin de en büyük sebebi oluyorlar. Dantel sevmeyen hanımların bile bazen özenerek baktığı dantelle süslenmiş kumaş örtülerinizi, havlularınız veya giysilerinizi sergilemek sizi gururlandırıyor biliyoruz.  Yeni kenar modelleri ile tanışmak ve el işlerinizde değerlendirmek istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam etmelisiniz.

Tadına doyulamayacak et yemekleri tariflerine aşağıdaki linkten ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Birbirinden farklı yepyeni konu başlıklarıyla her gün güncellenen sitemizin linkini dostlarınızla da paylaşıp onların da bilgi dağarcığını genişletmeye ne dersiniz hanımlar?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ