Kalp esintisi lif modeli yapımı

Kalp esintisi lif modeli yapımı

Kalp esintisi lif modeli yapımı oldukça görselliği ile gözlerimize hitap eden lif örneğimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kalp esintisi lif örneği çeyizlerimiz için vazgeçilmez bir model olacaktır. Çeyiz bohçalarına çok yakışacaktır. Annelerimiz severek örecekleri şık lif modelimizi istediğiniz renk tercihiyle uygulaya bilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde kalp esintisi lif çalışması oldukça sipariş getirecektir. Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak istediğiniz lif örneklerine ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapabileceğiniz detaylı anlatımını uygulayarak en güzel lif modellerini yapabilirsiniz.

Kalp esintisi lif modeli yapımı

Merhaba arkadaşlar.

Anneler günü kutlu olsun

Bir annenin kalbi o kadar büyük ki herkese yeter. Biz de yine güzel bir model lif yaptık. Annenin kalbi lif modelini dört renk lif ipi kullandım. Pembe, sarı, yeşil ve beyaz renk kullanıp model lif yaptık. Modelimizi ilk olarak pembe renk ile altı fıstıkla başlayıp altı dilim hallinde göbek hariç 5 sıra ördüm. Her dilimi de iki sıra eksilterek papatya şeklini verdim. Her iki dilim arasına sarı renk ile kalp şekli olarak ördüm. Ardından yeşil ile yaprakları iki kalp arasına ördüm. Ve son olarak beyaz ile tek fıstıkla papatya taban ile sarı kalplerin aralarını her tarafını dolanıp bitirdim. Böyle bir güzel ve gösterişli çeyizlere ve hediyelere layık bir model lif yaptım.Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi daha fazla linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kalp esintisi lif modeli yapımı video anlatımlı

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür esiyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ