Kalp tanesi lif modeli yapılışı

Kalp tanesi lif modeli yapılışı

Kalp tanesi lif modeli yapılışı yeni ve farklı lif örnekleri arayanlar için çok şık lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için harika bir lif örneği çeyizleri renk katacaktır. Kalp tanesi modelini istediğiniz renklerde uygulaya bilirsiniz. Kalan iplerinizi değerlendirmek adına harika bir modelidir.

Sipariş alan hanımlarımız içinde harika bir örnek olacaktır. Yapılışı kolay ve görselliği ile bir çok arkadaşın dikkatini çekebilecek kalp tanesi modeli bol sipariş getirmesi dileğiyle, farklı lif örnekleri için sayfamızı ziyaret ermeyi unutmayınız. Yeni ve farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın

Kalp tanesi lif modeli yapılışı

Kalp tanesi lif modeli

Kalp tanesi lif modeli için dört renk beyaz, pembe, siyah yeşil lif ipi kullanılmıştır. Sizler istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz.

8 Numara tığ kullanılmıştır. Elinize yatkın tığ seçimi kullana bilirsiniz.

Yıldız tekniği ve kutu tekniği çalıştım. İlk olarak pembe kalp tabanı ördüm, üstüne 1 sıra siyah örüp. Beyaza da bir sıra örüp ikin ci sırada ikişer fıstık üstüne üçgen şeklinde ördüm bütün çevresini bitirdim.

Yeşil ile bir sıra kutu tekniği ördüm. Pembe renk ile iki üçgen aralarına ikiye iki kareler örüyoruz. Tekrar beyaz ile bir sırada kutu tekniği örüp siyah renk ile kenarına renk katarak lifi bitirdim. Böylece harika bir lif modeli yapımı anlattım yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı lif modelimiz olan gelin tacı lif modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kalp tanesi lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ