Canım Anne

Karbonatın Bilinmeyen 4 Faydası

Karbonatın Bilinmeyen 4 Faydası

Karbonatın Bilinmeyen 4 Faydası

Aşırı kimyasal içeren ürünlerle sağlığınızı tehdit etmeye devam mı ediyorsunuz? Peki buna oldukça doğal bir içerik olan karbonatla son vermeye ne dersiniz? Pek çok alanda temizleyici, arındırıcı olarak kullanabileceğiniz karbonatın pek çok faydası ve kullanım alanı bulunmaktadır. Karbonatın faydaları arasında yer alan birkaç püf noktasını sizler ile paylaşacağız. Sizlerde evinizde gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

Karbonatın Faydaları

  • Tıkanık lavaboları açar: 2 yemek kaşığı karbonat ile 2 yemek kaşığı tuzu karıştırarak lavabonuza dökünüz. Ardından ise üzerine 1 çay bardağı sirke dökünüz. Üzerine 2 litre kaynamış su dökünüz ve suyu bir iki dakika kadar açık bırakınız. Tıkalı olan lavabonuzun açıldığını göreceksiniz.
  • Bulaşık makinesi lekelerini giderir: Bunun için nemli bir bezin üzerine 1 yemek kaşığı karbonat koyunuz ve leke olan tabağı, bardağı bununla ovarak ılık su ile durulayınız.
  • Siyah noktaları giderir: 1 tatlı kaşığı karbonat ve 1 çay kaşığı suyu macun kıvamına gelene kadar karıştırınız. Daha sonra hafif masaj yaparak siyah nokta olan kısma uygulayın ve durulayın. Haftada 2-3 kez uygulayınız.
  • Gözaltı morluklarını yok eder: 1 çay bardağı sıcak su, 1 çay kaşığı karbonatı iyice karıştırınız. Daha sonra göz altınıza uygun bir peçete veya bezi bu suya batırınız ve göz altlarınıza koyarak 15 dakika bekleyiniz.

Karbonatın Bilinmeyen 4 Faydası  Aşırı kimyasal içeren ürünlerle sağlığınızı tehdit etmeye devam mı ediyorsunuz? Peki buna oldukça doğal bir içerik olan karbonatla son vermeye ne dersiniz? Pek çok alanda temizleyici, arındırıcı olarak kullanabileceğiniz karbonatın pek çok faydası ve kullanım alanı bulunmaktadır. Karbonatın faydaları arasında yer alan birkaç püf noktasını sizler ile paylaşacağız. Sizlerde evinizde gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.  •	Tıkanık lavaboları açar: 2 yemek kaşığı karbonat ile 2 yemek kaşığı tuzu karıştırarak lavabonuza dökünüz. Ardından ise üzerine 1 çay bardağı sirke dökünüz. Üzerine 2 litre kaynamış su dökünüz ve suyu bir iki dakika kadar açık bırakınız. Tıkalı olan lavabonuzun açıldığını göreceksiniz. •	Bulaşık makinesi lekelerini giderir: Bunun için nemli bir bezin üzerine 1 yemek kaşığı karbonat koyunuz ve leke olan tabağı, bardağı bununla ovarak ılık su ile durulayınız. •	Siyah noktaları giderir: 1 tatlı kaşığı karbonat ve 1 çay kaşığı suyu macun kıvamına gelene kadar karıştırınız. Daha sonra hafif masaj yaparak siyah nokta olan kısma uygulayın ve durulayın. Haftada 2-3 kez uygulayınız. •	Gözaltı morluklarını yok eder: 1 çay bardağı sıcak su, 1 çay kaşığı karbonatı iyice karıştırınız. Daha sonra gözaltınıza uygun bir peçete veya bezi bu suya batırınız ve gözaltlarınıza koyarak 15 dakika bekleyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İNCİ GENÇ KUTLU dedi ki:

    TÜM BİLGİERDEN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM.TEŞEKKÜR EDERİM.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi