Kare kalp desenli lif yapımı

Kare kalp desenli lif yapımı

Kare kalp desenli lif yapımı yeni tasarım lif örnekleri ile sizlere merhaba demeye devam ediyoruz. Yapılışları video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Lif modelleri en güzel ve en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Kızlarımızın çeyizleri içinde bir çok modeli bulunmaktadır. Çeyiz bohçalarına takım lif modelleri bulunmaktadır. Farklı olarak kese, yuvarlak, sabunluk gibi güzel örneklerde bulunmaktadır.

Banyo lif modeli siparişleri alan arkadaşlarımız içinde kare kalp desenli lif modelimiz oldukça güzel bir model olduğunu düşünüyoruz. Sayfamızda diğer lif örneklerine bakabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kare kalp desenli lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır. İstediğiniz ip renk seçeneğinde bulunabilirsiniz. Tek renk veya iki renk olarak, elinizde kalan ipleri değerlendirebilirsiniz.

Yıldız ve kutu tekniği uygulanmıştır.

Elinize yatkın seçebilirsiniz.

Makas

İlk olarak 3 zincir çekip dört dolgulu fıstık yapıyoruz. Yine aynı şekilde açık fıstık yapıp tekrar fıstık yapıp kapatalım. Yıldız tekniği yapıyoruz. kalp detayını yapıyoruz. Sonrasında farklı ip ile fıstık yapmaya devam ediyoruz. Modelimizin detaylı anlatımı için videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kare kalp desenli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ