Kare karpuz lif modeli yapımı

Kare karpuz lif modeli yapımı.. Kutu tekniği lif modeli arayanlar için oldukça güzel ve kolay olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri günümüzün en çok uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Youtube kanallarında birbirinden güzel video anlatılı lif modelleri olması ilgiyi arttırmaktadır. Yeni ve farklı model seçenekleri her geçen zaman diliminde artması yine ilgiyi kat kat arttırmaktadır.

Lif modelleri çeyizler için olmazsa olmazlardan olmaktadır. En gösterişli lif örnekleri çeyizlerde yerini almaktadır. Takım lif modelleri en çok çeyizlerde tercih edilen örnekler arasındadır.

Banyo lif modelleri ayrıca hanımlarımızın sipariş alarak el emeklerini ev bütçesine katkı sağlamak için birçok sipariş almaktadır. Siparişleriniz için sitemizi ziyaret ederek lif modellerimize bakıp uygulayabilirsiniz. Veya yazımızdaki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Kare karpuz lif modeli yapımı

5 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine kapalı fıstık yapalım tekrar kapalı fıstık tepesine ve ilk zincir içine açık fıstık yapıp ikisini birlikte kapatalım. Tekrar aynı mantıkla aynı işlemi tekrarlayalım. Model kutu tekniği örülen orta kısmında kalp şeklini veriyoruz. Devamında yine kutu tekniği ile kare formunu almasını sağlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kare karpuz lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ