Yeni tasarım yuvarlak lif modeli yapılışı

Yeni tasarım yuvarlak lif modeli yapılışı farklı tasarım lif modelleri seviyorsanız aradığınız lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde yeni tasarımlar yeni modeller oldukça ilgi görmektedir. Lif modellerinde ilgi arttıkça yeni örneklerde hanımlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Sizler lif modellerinde hangi örnekleri daha sık uyguluyorsunuz..

Lif modelleri denilince aklımız çeyiz ve sipariş gelmektedir. Çeyizlerde son yıllarda lif modelleri oldukça fazla yer almaktadır. Özellikle takım lif modelleri ve damat lif örnekleri sıkça talep modeller arasındadır. Sipariş alan hanımlarımızda en yeni modelleri takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Sitemizde en yeni lif modelleri ve birçok model seçeneğini bulabilirsiniz.

Yeni tasarım yuvarlak lif modeli yapılışı

2 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak sihirli halka oluşturup halka içine kapalı fıstık yapalım, aralarda zincir çekerek halka içine toplamda on fıstık yapıyoruz. İkinci sırada zincir arasına çift fıstık yapıyoruz. Ters çevirip çift fıstık uyguluyoruz arada zincir çekerek, su taşı modeli uygulamış olduk toplamda dört sıra uyguluyoruz. Devamında yıldız örgü tekniği ile üçlü fıstık kapıyoruz. Arttırma işlemini beş fıstık olana kadar uygulayalım. İpi kopartmadan zincir ile aşağı inelim ve diğer yuvaya geçerek aynı işlemi ikinci dilim için uygulayalım dilimleri birleştirmeyi unutmayınız. Toplamda on dilim hazırlamış olacağız. Diğer renk ip ile dilim aralarını yapalım. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni tasarım yuvarlak lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ