Dantel Masa Örtüsü ve Şeması

Dantel Masa Örtüsü ve Şeması

Dantel masa örtüsü ve şeması ile kolaylıkla yapabileceğiniz kare motif dantel örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kare motif masa, oda takımı, kırlent yapımında değerlendire bileceğiniz motif örnekleri arasında yer almaktadır. Kare masa olarak uygulamak isteyen hanımlarımız boyutunu masa ölçüsüne göre ayarlayarak yapabilirsiniz.

Çeyizlik dantel modelleri arayan arkadaşlarımız için masa örtüsü modeli oldukça güzel örnek olduğunu düşünüyoruz. Vitrin takımı ve şömen tablası olarak takımda yapabilirsiniz.

Masa örtüsü modelleri sadece kare veya motif olarak uygulanmamaktadır. Yuvarlak dantel masa örtü yapımı orta kısımdan başlayıp bütün örülmektedir. Veya büyük dilim şeklinde farklı tercih olarak kumaş üzerine dantel piko yapılarak çeşitler seçilmektedir. Önceki yıllarda daha çok uzun masa dantel örülürdü. Zaman değiştikçe kare masaya dönüş olunca günümüzde çeyizlerde dantel masa boyutu kare olarak yapılmaktadır.

Sayfamızda dantel örnekleri oldukça fazladır her kesime hitap eden dantel modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızdaki linke tıklayarak modellere ulaşmanız mümkündür.

Dantel, çeyizlik dantel örnekleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Dantel Masa Örtüsü ve Şeması

 

Kare motiflerden oluşan dantel masa ve şeması
Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz. Click here for diagram

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ