Karelerin dansı lif yapılışı

Karelerin dansı lif yapılışı yeni lif örneği arayanlar için harika renklerin bir arada buluştuğu kalan ipleri en güzel değerlendire bileceğiniz kare lif modeli sizlerin beğenisi beklemektedir.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için yapılışı oldukça kolay kare lif yapılışını farklı renk tercihlerini ile uygulaya bilirsiniz.

Yeni lif modellerini örmeyi öğrenen arkadaşlarımız için karelerin dansı modeli oldukça kolay lif çalışmasıdır. Video anlatımlar yeni öğrenenler için oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Karelerin dansı lif yapılışı

5 Renk lif ipi tercih edilmiştir.

Yıldız tekniği çalışılmıştır.

7 Numara tığ kullanımı

İlk olarak 3 zincir çekelim. 5 Tane üst üste fıstık uygulaması yapalım. Farklı renk ip ile devam edelim. Fıstık uygulaması devam ediyor. Aynı şekilde 5 tane fıstık yapalım. Her renk ip ile 5 tane fıstık uygulaması yapalım son renk ip ile 6 fıstık yapıyoruz. İkinci sırada yıldız tekniği uyguluyoruz. Her rengi ayrı ayrı kullanıyoruz. Kare model yapılışı olduğu için fıstık sayısı 5 hepsi ayrı renk ile devam eden karelerin oluşması ile devam eden kolay lif modelidir. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Karelerin dansı lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ