Karpuz bot patik yapılışı

Karpuz bot patik yapılışı

Karpuz bot patik yapılışı patik modellerinin en şık modeli diyebileceğimiz harika bir bot patik yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Karpuz bot patik yapımı yeni tasarım olan suzanın elişi dünyası @suzaninelisidunyasi Instagram hesabını aittir.

Kızlarımızın çeyizinde olması geren en iddialı örgü patik modeli olduğunu düşünüyorum. Kırmızı rengin zarafeti görselliği ön plana çıkartıyor.

Yapılışı detaylı video anlatımlı olarak hazırlanmış olması sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni öğrenmek yapmak isteyen arkadaşlarımız aşama aşama devam ederek kolaylıkla yapabileceklerdir.

Kıyafetlerinize oldukça uyum sağlayacaktır. Özellikle ev gezmelerine, günlerinizde ayağınızda oldukça şık duracaktır. Bizlerden bahsetmeyi unutmayınız. Canimanne.com sayfamızda birçok patik modeli yapılışı mevcuttur. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak farklı örgü patik örneklerine ulaşabilirsiniz.

Farklı yeni tasarım patik, bot patik, yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. HOŞÇAKALIN..

Karpuz bot patik yapılışı

Karpuz bot patik modeli detayları ve yapılışı

Gerekli olan malzemeler

Tercih edilen marka patik ipi ve 4 renk olarak kullanılmıştır.

Kırmızı, koyu ve açık yeşil ve krem rengi tercih edilmiştir.

4 numara 2.50 mm tığ, siyah boncuk ve makas

37/38 ayak numarasına uyumludur.

Yapılışı patik yapımına sihirli halkanın içine 14 ikili trabzan yaparak başlıyoruz ve 3 sıra da arttırma işlemleri uygulayarak 42 trabzana çıkarıyoruz ve hep aynı sayıda ilerliyoruz.

Örgü tekniği farklıdır. Trabzanların içinden örerek lastik örgü görünümü verilmiştir ve oldukça sağlam ve ayağı kavrayan bir model oldu.

Kırmızı ip ile ayağın üst kısımlarında kalan yerlerde karpuz çekirdekleri görüntüsünü siyah boncuk kullanarak oluşturduk ve 14 sıra ördükten sonra kenar ve ayağın altta kalan kısmını 15 sıra örerek topuk kısmını oluşturuyoruz. Dikişsiz ve kullanışlı bir modeldir.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için oldukça beğeniler önemlidir.

Farklı modelimiz olan kolay tığ işi patik yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Karpuz bot patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın Elişi Dünyası Kanalına Bu Güzel Meyve Patik Modeli İçin Çok Teşekkür Ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ