Kasnak İşi Salon Takımı Modelleri

Kasnak İşi Salon Takımı Modelleri

Kasnak İşi Salon Takımı Modelleri

Merhaba arkadaşlar

Bu yazımızda Çivili Kasnak ile yapılan Salon Takımı Modellerini sizler ile paylaştık. 50 Adet Kasnak İşi Salon Takımı Modellerini sizler için özenle seçerek paylaştık. Daha önceden paylaşmış olduğumuz Çivili Kasnak Salon Takımları Modelleri 2015 diğer modellere de bakabilirsiniz. Bu güzel modelleri yaparken sizlerden gelen en çok soru ise Çivili Kasnaktan Modelin Nasıl Çıkartıldığı konusuydu. Sizlere konu hakkında videolu anlatımını yapmıştık. Sevgili arkadaşlar kasnak işi sorularınızı yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz. En kısa zamanda cevap verilecektir. Bu güzel modelleri yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin. 

Salonlar evlerimizin dışarıya bakan yüzleridir, bir kadının aynasıdır adeta. Gelen misafirler genelde salonlarda, mümkün olan en iyi şekilde ağırlanır. İşte bu yüzdendir ki hanımlar salon döşemesine, süslemesine diğer odalardan daha fazla bir ihtimam gösterir, çaba harcar. Dantellerin muhteşem geri dönüşüyle birlikte, salonlar da eski zamanlarda olduğu gibi yeniden dantel örtülerle, dantel salon takımları ile süslenmeye başladı. Salon takımı dantel örnekleri de uzun zamandır hanımlar arasında elden ele dolaşır oldu.

Tığ işi salon takımı dantel modelleri arasında vitrin peçetelerini, sehpa örtülerini, konsol örtülerini ve tamamlayıcı unsur olarak da masa örtülerini sayabiliriz. Salonun her köşesini dantel ile süslemek zorunda olmadığınızı da yeri gelmişken hatırlatmak isteriz. Danteli seviyorsunuz ama her yerde görmek de hoşunuza gitmiyorsa ya da bunları hazırlamak için vaktiniz ve sabrınız yoksa size tavsiyemiz kolay salon takımı dantel yapımı ile ilgilenmeniz olabilir. Salon takımınızı sehpalarınız için hazırlarsanız daha az parça örerek şık bir dantel takımına sahip olabilirsiniz hanımlar. İsterseniz işe az parçayla başlayın ve fırsat buldukça salon takımlarınızı çoğaltıp farklı işlere de imza atın. Sehpa takımınız için genelde üç parça dantel yeterli olacaktır. Daha sonra takımınızı genişletmek istediğinizde başka örtülere de uygulayabileceğiniz bir model seçmek mantıklı olacaktır. Salon takımı dantellerinizin içindeki motiften vitrin peçeteleriniz için örebilir, konsol ve masa örtünüz için yine aynı tekniği uygulayabilirsiniz. Dantel takımınızın kenar örneklerini masa örtünüze ekleyebilir; salonlarınızda kumaş ve dantel şıklığını birlikte yaşatabilirsiniz. Kolay motifler seçmeniz sizler için hem keyifli tığ işleri yapmanızı hem de vakitten kazanarak şık salon takımınıza en kısa zamanda kavuşmanızı sağlayacaktır. Renkli bir ip seçerek de tığ işi örgünüzü daha zevkli hale getirebileceğinizi de aklınızın bir köşesinde tutmanızı öneriyoruz sevgili hanımlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. meltem dedi ki:

  sipariş aliyormusunuz?

  1. Canim Anne dedi ki:

   Merhabalar sipariş malesef almıyoruz

 2. Duygu dedi ki:

  Merhaba bende yapak istiyorum 39 ve 43 numara coook güzel masa örtüleri nasıl yapacağım büyük kasnakmi kullanmam gerek

 3. Adalet dedi ki:

  47 numaranın malzemelerini göremiyorum. Neler olduğunu yazabilirmisiniz

BİR YORUM YAZ