Keçe Çalışmaları

Keçe Çalışmaları

Keçe çalışmaları el becerisi olanlar için oldukça güzel el emeklerinin ortaya çıkmaktadır. Keçe çalışmalarında birçok ürün tasarlayabilirsiniz. Kapı süsleri, supla yapımı, çiçek yapımı, telefon kılıfı, çanta yapımı ve sizlerin becerisine ve yapabileceğiniz el becerisine göre birçok tasarım yapabilirsiniz. Keçe modelleri için sayfamıza göz atınız faydalı paylaşımları bulabilirsiniz.

Keçeden çanta uygulayabilirsiniz. Yada sert kumaştan çanta yapılabilinir. Süs detayı için keçeden çiçek veya farklı emoji kesilerek çanta süslemesi için kullanabilirsiniz. Supla çok kolay yapılabilinir. Buzdolabı süsleri olabilir. Uygulamak isteyen arkadaşlarımız sayfa içeriğimiz de keçe ile yapabileceğiniz birçok paylaşımı bulabilirsiniz.

Ayrıca okul etkinliği içinde keçe ile fil yapımı, aslan parmak kukla yapımı canım anne youtube kanalımızda ve sayfamızda mevcuttur. Çocuklarınız ile etkinlik yapabilirsiniz. Olarında el becerisini geliştirmek için faydalı çalışma olacaktır. Yapmanız gereken keçe alımı, makas, yapıştırıcı ve kalem kolaylıkla yapabilirsiniz. Video anlatımı izleyerek daha kolay yapabilirsiniz.

Keçe çalışmaları, keçeden supla yapımı, keçe ile çiçek yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı modeller uymalar için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Keçe Çalışmaları

blank
 
blank
 
blank
 
Yabancı sitelerde bulduğum broş ve benzeri amaçla yapılmış olan keçe çalışmalarını, büyüterek ve eklemeler yaparak çanta üzerlerine aplike yapmıştım.
 
blank
 
blank
 
blank
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ