Tığ işi motifli bluz yapımı

Tığ işi motifli bluz yapımı

Tığ işi motifli bluz yapımı kare motifli mevsimlik bluz yapımı, ister yaz boyuca kullanın, ister kış aylarında badi üzerine giyerek şıklık yaratabilirsiniz. Uzun veya kısa olarak ayarlaması kolay modeldir. Motifli örnek olduğu için boy ve enini ayarlaması kolaylık olacaktır. Motifin örneği oldukça basit herkese hitap edebilecek örnek olduğunu düşünüyoruz. Hırka olarak uygulanabilir. İp tercihinizi mevsimlik ve kışlık seçerek hırka veya bluz olarak seçebilirsiniz. Resim görselinde uzun kollu bluz modeli sizler kol uygulaması yerine askılı tercih edebilirsiniz. Yaz mevsimi için askılı kullanımı tercihler arasında yer alacaktır.

Özellikle yaz aylarında dantel bluz modelleri tatil aylarında hanımlarımızın çok tercih ettikleri kıyafetler arasında olmaktadır. Bayo ve bikini üzerine giyilen dantel bluzlar el emekleri sıkça kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır. El beceriniz var ise sadece ip alarak güzel ve çeşit olarak istediğiniz örnekleri uygulayabilirsiniz.

İnce ve salaş bluzlar özellikle tığ işi modellerinin geniş örnek seçeneği olması daha fazla yapılmasına etken olmaktadır. Tığ işi sevenler yaz boyunca yazlık hırka ve bluz almak yerine yapıldığında ucuz maliyeti temin etmiş olmaktadırlar. Sitemizin bluz örnekleri oldukça geniş model içeriğine sahiptir. Uygulamadan önce göz atarak farklı çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız da kolaylık sağlayacaktır.

Tığ işi bluz motifli bluz yapılışı, tığ işi örgüler hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için sayfamızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Tığ işi motifli bluz yapımı

Kareler Tığ işi tunikKareler Tığ işi tunik
Tunikler için büyük bir kare örgü şemasıKareler Tığ işi tunik

 

Bir kare tığ tunik diyagramı

Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz Click here for diagram

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ