Canım Anne

Keçe Kapı Süsleri

Keçe Kapı Süsleri

Keçe Kapı Süsleri

Merhabalar arkadaşlar, Okulda keçeden birçok etkinlik yapmıştık. Bu konumuzda ise keçe ile en güzel kapı süsleri modellerini paylaşacağız. Sizlere 20 adet Keçe Kapı Süsleri keçeden yapılmış kapı süsü modellerini paylaşacağız. Daha sonra ise farklı keçe çalışmaları örnekleri paylaşacağız.

keçe kapı süsü modelleri, keçe baykuş kapı süsü modelleri, keçeden yapılan kapı süsleri, keçe kız bebek kapı süsü, keçe erkek bebek kapı süsü, Marifetli hanımların bu güzel çalışmayı hepimiz yapabiliriz… Hayranlıkla baktığımız el işi göz nuru birçok örneğini gördüğümüz marifetli hanımların yaptığı işlerden biride keçeden yapılan kapı süsü modelleri… Farklı renk ve tasarımlar ile karşımıza çıkan keçe kapı süsleri, bebek ve çocuk odasından dış kapıya kadar birçok yerde kullanılıyor. Oldukça renkli görüntüler veren ve de korasyona fark katan keçe süslerinden sizlere bu yazımızda baykuş keçe kapı süsü modellerini paylaşıyoruz.

Bu sayede sizde izleyeceğiniz video sayesinde keçeden kapı süsü yapımını öğrenebilir ve evinizdeki kapılara yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın