Keçe Kapı Süsleri

Keçe Kapı Süsleri

Keçe ile yapılan en güzel kapı süslerin görsellerini yazımızın içinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Son zamanlarda kapı süsleri özellikle bebek odası ve doğum öncesi hazırlıklarda hastane odalarının kapı süsleri olarak tercihler arasında olmaktadır. Kapı süsleri keçeden yapılışı daha fazla yapılmaktadır. Görselliği vede yapımı kesimi kolay olması hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Kapı süsü görselleri arayanlar için yazımızda yer vermeye çalıştık umarız faydalı bir paylaşım olacaktır. Kız ve erkek bebekler için farklı temalı görselleri bir arada yer vermeye çalıştık en çok tercih edilenlerin görsellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz..

El sanatında eliniz yatkın ise malzemelerinizi temin ederek sizlerde yapabilirsiniz. Veya beğendiğiniz bir görseli sipariş vererek yaptırabilirsiniz.

Video anlatımlı keçe gül, çiçek, el kuklası, keçe tabanlı patik modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Yazımızdaki linke tıklayarak farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

Keçe, keçe el sanatı, keçe çalışmaları, keçeden gül yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı keçe çalışmaları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keçe Kapı Süsleri

Merhabalar arkadaşlar, Okulda keçeden birçok etkinlik yapmıştık. Bu konumuzda ise keçe ile en güzel kapı süsleri modellerini paylaşacağız. Sizlere 20 adet Keçe Kapı Süsü Modeli keçeden yapılmış kapı süsü modellerini paylaşacağız. Daha sonra ise farklı keçe çalışmaları örnekleri paylaşacağız. Marifetli hanımların bu güzel çalışmayı hepimiz yapabiliriz… Hayranlıkla baktığımız el işi göz nuru birçok örneğini gördüğümüz marifetli hanımların yaptığı işlerden biride keçeden yapılan kapı süsü modelleri… Farklı renk ve tasarımlar ile karşımıza çıkan keçe kapı süsleri, bebek ve çocuk odasından dış kapıya kadar birçok yerde kullanılıyor. Oldukça renkli görüntüler veren ve dekorasyona fark katan keçe süslerinden sizlere bu yazımızda baykuş keçe kapı süsü modellerini paylaşıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ