Papatya Suyu ile Saç Rengi Açma

Biz kadınlar saçlarımız ile oynamayı, rengini ve şeklini değiştirmeye bayılırız. Hal böyle olunca birçok yönteme başvurur ve sürekli kuaförlerin kapısını aşındırırız. Eğer sizler de saçlarınıza kimyasal ürünleri kullanmaktan bıktıysanız ve saçlarınıza zarar vermeden istediğiniz açık renge sahip olmasını istiyorsanız çok doğru bir adrese geldiniz. Bugün sizlere papatya suyu ile saç rengi açma için çeşitli bilgileri takipçilerimiz ile paylaşmak istedik;

Öncelikle papatya suyunu tercih etmemizin başlıca sebeplerinden birini düşünecek olursak buna verilecek en doğru cevap kimyasal yerine doğal olmasıdır. Papatya suyu saç rengimizi açtığı gibi aynı zamanda saçlarımızı da besler ve bununla yetinmeyip kepek oluşumunu da engeller. Bu yüzden geçmişten bugüne kadar kullanılan ve herkes tarafından fazlasıyla sevilen bir yöntem olarak hala devam etmektedir.

Güzellik, saç bakımı, doğal güzellik sırları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı doğal bilgiler için sayfamıza bakabilirsiniz.

Papatya Suyu ile Saç Rengi Açma

canımanne2

 

canımanne5

 

canımanne3

İlk olarak sizlere ufak bir önerim olacak. Vereceğim papatya suyu tarifini bütün saçınıza uygulamadan önce bir tutamına uygularsanız sonucun ne olacağını görürsünüz ve ona göre önlem alırsınız. Bazı saçlarda fazla açılma olurken bazılarında ise tam etki etmediği için iki ölçü ile uygulanması gerekebiliyor. Aktardan yaklaşık bir avuç kadar kuru papatya alıyoruz ve saçlarımız kısa ise 2 bardak sıcak su, saçlarımızın uzun ise 4 bardak sıcak su ile kaynatıyoruz.

canımanne1

Papatyalarımız kaynayıp renklerini saldıktan sonra suyunu süzüp 10 dakika kadar soğumaya bırakıyoruz. Soğuyan papatya suyumuzu temiz ve hafif nemli saçımıza sprey yardımı ile yada elimiz ile güzelce yediriyoruz. Saçlarımız kuruduktan sonra papatya suyunun renk açıcı etkisi göz ile görülür hale gelecektir. Daha çok açılsın isterseniz belirli aralıklar ile 3 veya 4 kez tekrarlamanız gerekmektedir.

canımanne4

Sizler de böyle güzellik sırları ile tanışmak isterseniz sitemizde bulunan pratik bilgilerden faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ