Örgü Kedi Motif Örnekleri

Örgü Kedi Motif Örnekleri

Kedi motif örnekleri çocuklara ait olan el emeği göz nuru örgü modellerinde sıkça karşımıza çıkar. Kedi motifli örgü örnekleri çocuklarımız ve bebekler için en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Canimanne.com olarak takipçilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda içerikler yayınlamayı sürdürüyoruz. Tığ İşi Kedi Figürü Yapılışı konulu yazımız bu içeriklerden biridir. Örgü kedi örneği yapılışı, tığ işi kedi figürü yapımı gibi onlarca kedili motif ile ilgili yazımızı sitedeki diğer sayfalarımızda bulabilirsiniz.

kedi-motif-ornekleri
Kedi Motif Örnekleri

Kedi Motifli Örgü Örnekleri

Kedi motifli örgü modelleri arasında en çok aranan ve örnek alışverişi yapılanlar kedi motifli bebek battaniyesi – kedi motifli bebek yastığı – kedi motifli bere atkı örnekleri olarak bilinir. Kedi motif örnekleri denince ayrıca akla bebek ve çocuk kazaklarının üzerine işlenen kedili örgü motif örnekleri de gelir. Hamarat hanımlar tarafından çok tercih edilen bu modeller şişle örülebildiği gibi tığla da örülür. Tığ işi kedili motif örnekleri aramaları hanımlar arasında da, internette de sıkça yapılır. Sizin de bu yönlü aramalarınız ve merakınız varsa bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Böylece güncel olarak yayınladığımız yeni bebek örgüsü örnekleri gibi pek çok içeriğimizden anında haberdar olmuş olursunuz.

kedi-motif-ornekleri
Örgü Kedi Motifleri

Değişik Kedi Motif Örnekleri

Oyuncak modelli örgü örneği arayanların ilgisini çeken hayvan figürleri çocukların severek giydiği kıyafetlerdir. Bebek kıyafetlerinde sıkça kullanılan tığ işi kedi figürü yapılışı sayfamıza, sitemizde yapacağınız arama sonucunda ulaşabilirsiniz. Değişik kedi motif örnekleri hazır giyim sektöründe bebek ve çocuk giysilerinde kullanılır. Ancak her ne kadar hazır alınabiliyor olsa da el emeği, göz nuru olarak yapılan örgü bebek kıyafeti örnekleri çok daha değerlidir. Aşağıda yer alan galerimizde ilginç kedi motif örnekleri vardır. Videolu kedi motifi yapılışı ile ilgili içeriklerimiz de diğer sayfalarımızdadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ