Kelebek modeli patik yapımı

Kelebek modeli patik yapımı

 Kelebek modeli patik yapımı değişik patik modelleri canimanne. com sayfamızda veya yazımızın içindeki linke tıklayarak birbirinden farklı patik yapılışlarına ulaşa bilirsiniz.

Sizlerinde bildiği gibi patik modelleri kız çeyizi için oldukça çok yapılan olmazsa olmazlardan olarak annelerimiz tarafından yada bu işi yapan sipariş alan hanımlarımız kendilere kazanç sağlamaktadır. Patik modelleri ören ve satan hanımlarımız için çok şık patik örnekleri sitemizde mevcuttur. Kelebek patik modeli bol sipariş getirmesi dileği diliyorum.

Sizlerde farklı renklerde kendi kıyafetlerinize uygun olarak yaparak ayağınızda oldukça şık duracağını düşündüğüm modelimize severek örerek severek kullanmanızı ve sevdikleriniz içinde güzel hediye verebilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yapımı oldukça kolay detaylı anlatım ile yapabileceğiz bir patik çalışması ortaya çıkmıştır.

İp tercihi marka seçimi sizlere kalmıştır. Tığ seçimi ip kalınlığı ve inceliği elinizin alışmışlığına göre farklılık göstere bilir. Yeni güzel tığ işi, farklı patik modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Kelebek modeli patik yapımı

Kelebek tığ işi patik modeli detayları

2 Numara tığ seçimi,

Ören bayan patik ipi kullanılmıştır.

Patik modelimize uç kısımdan başlıyoruz. 15 zincir çekip üzerine 11 trabzan yapıyoruz. 1 Zincir çekip karşılıklı gelecek şekilde yine 11 trabzan yapıyoruz. Modelimize 45 trabzan olan kadar yan taraflardan 2 şer trabzan arttırıyoruz.

Daha sonra 1 zincir çekip bir trabzan atlayıp diğerine batıyoruz. Bu sırada bu şekilde devam ediyor toplamda 14 tane kutumuz olacak sonra 1 zincir çekip bir kutucuk yapıyoruz. Daha sonra tekrar aynı kısma batıyoruz. Üçgen şeklini alıyor sonra ki sıramızda üçgen yaptığımız ilk direğe 6 kare tığımızın başına doluyoruz 2 şer 2 şer tığımızdan çıkartıyoruz. Bu şekilde görüntü oluşturuyoruz örneğimizin.

Örgü modelleri, tığ işi, örgü ve el işleri, patik modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için oldukça önemlidir paylaşımlar.

3D Kelebek tığ işi patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Hobby Life kanalına bu güzel patik modeli için teşekkür ediyoruz.

Çok sevilen farklı bir modelimiz olan oklava işi patik modelimiz için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kelebek tığ işi patik modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ