Kenar Tığı Kenar Bördür Modeli

Kenar Tığı Kenar Bördür Modeli

Kenar tığı kenar bordür modeli örgü modellerinde tığ işi kenar bordür modelini birçok örgü modelinin kenar detayında kullanabilirsiniz. İnce ip ile dantel modellerinde yine kullanabileceğiniz kolay kenar bordür modelidir. Farklı şiş örgü ve örgüye dair birçok örneği sitemizde bulabilirsiniz.

Kenar Tığı Kenar Bordür Modeli

Yapılışı: Tarbzan tekniği üzerine uygulanan model anlatımıdır.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi, tığ modelleri, örgü modelleri  ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz. Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Kenar Tığı Kenar Bordür Modeli VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ