Tunus İşi Harika Modeller Serisi

Tunus İşi Harika Modeller Serisi

Tunus işi harika modeller serisi tek şiş ile örülen farklı örgü tekniği uygulanan Tunus işi modelleri hanımlarımızın ilgisini çeken örgü modelleri arasındadır. Tunus işi örgü modelleri bebek örgülerinde, patik modellerine, yetişkin örgüleri için farklı geniş örnek serisi olan örgü modelidir. Sitemizde birçok örgü modelini bulabilirsiniz.

Tunus İşi Harika Modeller Serisi

Model anlatımında bebe yünü kullanılmıştır.

3 Numara tığ seçimi

Yapılışı: Model anlatımına yetecek kadar zincir sayısı çekilmiştir. Sizler yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarladıktan sonra her zincirden ilmek çıkartalım ve sıra sonundan sıra başına toplayarak gelelim. Klasik üç sıra tunus işi uyguluyoruz. Üçüncü sıra başında son iki ilmek kaldığında diğer renk ipe geçiş yapalım.

Devamında üç ilmek örelim üçüncü ilmeğin alt kısmından ilmek alalım ve çıkartalım, bir yandaki ve alttaki bir alt ilmeğe geçip çıkartarak yukarı çıkalım. Tekrar yandaki ilmeğe bir alt ilmeğe çıkartıp yukarı çıkalım. Arada iki ilmeği boş örelim, bir ilmek örelim ve bir alt kısımdan örüp ilmeği çıkartalım. Model kurulumu izlemek için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi modelleri, örgü modelleri örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz. Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Tunus İşi Harika Modeller Serisi VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ