Kendin Yap – 4 Vazo Fikri

Kendin Yap – 4 Vazo Fikri

Kendin Yap  – 4 Vazo Fikri

Hemen hemen herkes bulunduğu ortamda çiçek olmasından hoşlanır. Kimi rengini sever, kimi kokusunu, kimi ise görüntüsünü sever. Evlerinize, bahçelerinize, balkonlarınıza çiçekler ile renk katabilir, çeşitli dekoratif, kendin yap vazoları sayesinde şık bir hava katabilirsiniz. En güzel ve narin çiçekler elbette ki el emeği olan özel vazoları hak ederler. Sizlerde hem boş vakitlerinizi değerlendirmek hem de çiçekleriniz için şık vazolar hazırlamak için kollarınızı sıvamaya ne dersiniz? Bununla ilgili pek çok örnek ve fikir bulunmaktadır. Sizler için birkaç tane kendin yap vazo fikrini bir araya getirdik. Bunlara göz atarak kendi el becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

  • Rengi değişen bir vazo yapmaya ne dersiniz? Bunun için herhangi bir renk belirleyiniz. Ardından cam bir kavanoz veya daha geniş cam bir kabı tercih ederek seçtiğiniz rengi 2 parmak genişliğinden açıktan koyuya doğru yukarıya doğru boyayınız. Kuruduktan sonra içine istediğiniz çiçekleri yerleştirerek şık bir dekor haline dönüştürebilirsiniz.
  • Örgü vazo da oldukça havalı ve şık olacaktır. İster tek renk isterseniz birden fazla rengi kullanarak şık ve güzel bir vazo elde edebilirsiniz.,
  • Hasır iplikler ile vazonun dışına kaplayarak da harika bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Uzun cips kutularını atmayarak değerlendirip, doğal taşlar ile dışını kaplayarak şık bir vazoya dönüştürebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ