Kendin Yap – Kaşık Lamba Yapımı

Kendin yap – kaşık lamba yapımı Kendin yap projeleri her geçen gelişmekte ve değişmektedir. Elinizde fazla bulunan veya atık konumda olan malzemeleri değerlendirerek bambaşka bir alet, ürüne dönüştürebilirsiniz. Hayal gücünüzü ve el becerilerinizi kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

Kendin yap, geri dönüşüm projeleri ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kendin Yap – Kaşık Lamba Yapımı

Evlerimizin olmazsa olmazı olan avizeleri hazır olarak atın almak yerine kendiniz yapmaya ne dersiniz? Her evde bulunabilecek basit malzemeleri kullanarak sizlerde harika aydınlatmalar yapabilirsiniz. El emeği ürünler her zaman için para verilip hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetli ve değerlidir. Sizlerde el emeği, kendin yap lambalar ile evinize değer katabilirsiniz.

Kendin yap kaşık lamba son zamanların yeni trendleri arasında yer almaktadır. Sizlerde gerekli malzemeleri bir araya getirerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

10 veya 5 kiloluk boş damacana ( büyük yapmak isterseniz 10 kilolu olanı, daha küçük lamba için ise 5 kiloluk olan lambayı tercih ediniz. )

Silikon

Silikon tabancası

Plastik kaşıklar

Tornavida

Kerpeten

Maket bıçağı

Elektrik bağlantısı yapmak için kablo ve ona uygun lamba

Kendin Yap - Kaşık Lamba Yapımı

Öncelikle kaşıkları kerpetenle sadece baş kısımları kalacak şekilde kesiniz. Daha sonra sıcak silikon yardımı ile damacananın alt kısmından ters olacak şekilde yapıştırınız. Sırası ile baş kısmına doğu yapıştırarak devam ediniz. Tamamen kaplanana kadar işlemi yapmaya deva ediniz.

Daha sonra damacananın ağız kısmını lamba ve elektrik bağlantısı geçecek şekilde kesiniz.

Daha sonra elektrik bağlantısını yapınız ve lambayı damacana içine yerleştiriniz.

Kendin Yap - Kaşık Lamba Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ