Canım Anne

Kendin Yap – PVC Boru Projeleri

Kendin Yap – PVC Boru Projeleri

Kendin Yap – PVC Boru Projeleri

Her geçen gün kendin yap projeleri kapsamında yeni fikirler ortaya çıkmaktadır. Elinizde fazladan bulunan veya atık olan malzemeleri bambaşka parçalara dönüştürebilirsiniz. Sizlerde hayal gücünüzü ve el becerilerinizi kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

Kendin yap projeleri arasında yer alan fikirlerden biri de PVC boruları ile yapılan çalışmalardır. Bunlar oldukça çeşitlidir. Şimdi sizler için bir araya getirdiğimiz kendin yap PVC boru projeleri ve çalışmalarını anlatacağız.

  • PVC borularını kullanarak bahçeniz için şık bir vazo, saksı yapabilirsiniz. PVC borularının dışını çabuk kuruyan çimentolar yardımı ile deniz camı veya kırılmış bahçe taşları ile süsleyerek daha dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

kendin-yap-pvc-boru-projeleri

  • PVC borularını kullanarak diz üstü bilgisayarınız için bir sehpa yapmaya ne dersiniz. Diz üstü bilgisayarlar her ne kadar taşınabilir olsalar da doğru ayarlanmadığı ve bir sehpa üzerine oturtulmadığında boyun ağrılarına sebep olmaktadır. ince PVC borularını kullanarak, birbirine ekleyerek şık bir bilgisayar sehpasına dönüştürebilirsiniz.

  • Y şeklinde PVC borusunu banyo aksesuarı olarak düzenleyebilirsiniz. Üst kısmını saç kurutma makinesini sabitlemek için diğer kısmını ise saç düzleştirici gibi bakım ürünlerinizi yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda PVC borusunun üstünü dilediğiniz gibi süsleyebilir veya zevklerinize göre kaplayabilirsiniz. İsterseniz boya ile kendinize özgü olarak boyayın, dilerseniz de renkli kuşe kağıtları ile kaplayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ