Kesme şeker örgü modeli bebek battaniyesi yapılışı

Kesme şeker örgü modeli bebek battaniyesi yapılışı şiş örgü modellerinde kesme şeker veya küp şeker örneği çok bilindik eski örgü modelleri arasında yer almaktadır. Bebek battaniye modellerinde şiş örgü modelinde kolay olan kesme şeker modeli süsleme tekniği uygulayarak oldukça şık battaniye modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Düz örgü olan yerlere kız modeli için çiçek işleme tekniği kullanabilirsiniz. Veya inci dikimi olabilir, farklı olarak modelde kurdele kullanılmıştır nasıl kullanmak istediğinize kalmıştır.

Tığ işi bebek battaniyesi modelleri ve farklı çeşit battaniye örnekleri sayfamızda oldukça geniştir. Linke tıkladığınızda bebek battaniye modellerini inceleyebilirsiniz. Baştan sona video anlatımlı harika örnekleri sayfamızda bulabilirsiniz. Bebek örgü modelleri de yine sayfamızda oldukça fazladır. En yeni örgü modellerine yer vermeye devam etmekteyiz. Birçok takipçimize uyabilecek örnekleri seçmekteyiz. Örgü ve el işleri yapılışları detaylı olarak video anlatımlı olarak örgü sevenlerin beğenine sunmaya devam etmekteyiz.

Şiş örgü modeli, bebek battaniye modelleri, örgü ve l işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz. çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kesme şeker örgü modeli bebek battaniyesi yapılışı

blank

KESMEŞEKER MODELİ yapılışı:
( On ilmek ters, on ilmek düz şeklinde örülüyor)
-Eninde ondört kesmeşeker deseni
-Boyunda ise yirmiüç kesmeşeker deseni
Battaniyenin kenar modelinin yapılışı :
Kenarındaki zikzak lı örgü görüntüsü battaniye örüldükten sonra ekleniyor…modelin yapılışı aşağıda anlatılmıştır.
Haroşa modeliyle sekiz ilmek başlanıyor her sırada onsekiz ilmek olana kadar arttırılıyor.
onsekiz ilmekten sonra sekiz  ilmek kalana kadar eksiltme yapılıyor…
resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz bebek örgüleri bebek battaniyeleri patik şapka modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ