Canım Anne

Kır çiçekleri kese lif yapımı

Kır çiçekleri kese lif yapımı

Kır çiçekleri kese lif yapımı takım lif modelleri serisinin kese modelidir. Kır çiçekleri takım olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde tercihiniz takım olarak çalışmaksa kır çiçekleri lif modelleri uzun, kese, kare olarak hazırlanmış modeldir.

Çeyizlerde takım lif örnekleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Bohçalarda lif modelleri olmasa olmazlardan olmaktadır. Damat lif modelleri ve en güzel lif çalışmaları seçilmektedir. Sizlerde en yeni ve farklı lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlerle buluşmaktadır yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlamaktadır. Yeni başlayanlar için kolay lif modellerimizde mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Sipariş alan arkadaşlarımızda kır çiçekleri lif örneklerimiz inceleyebilir. Siparişler için görselliği şık lif çalışması olduğunu düşünüyoruz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kır çiçekleri kese lif yapımı

Model kutu tekniği ve yıldız tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak arka taban kısmını örerek başlanıyor. Kutu tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak 3 zincir çekip fıstık tekniği yapalım uç uca toplamda 10 fıstık yapıyoruz. Devamında üç fıstık yaparak yıldız tekniği uyguluyoruz. Yeşil ip ile aralarda yaprak detayı yapılmaktadır. Yaprakların üst kısmına çiçek detayları oluşmaktadır. Bu şekilde kese lifin ön kısmını iki parçadan hazırlıyoruz. İki parça birleştirip el kısmını yapıp bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarının devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kır çiçekleri uzun lif yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Kır çiçekleri kese lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ