Kır çiçekleri kolay kare lif yapılışı

Kır çiçekleri kolay kare lif yapılışı görselliği ile lif sevenlerin beğenisini alacak model olacağını düşünüyoruz. Kare lif tercihiniz ise çiçek detayları ayrı güzellik lif modelimize katmıştır.

Çeyizlik lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Takım lif modellerinden, kese, yuvarlak ve uzun lif yapılışlarına kadar bir çok lif modelini video anlatımlı olarak uygulayabilirsiniz.

Lif modellerinden sipariş alan arkadaşlarımızda yine lif modellerimize göz atarak tercih edebilirler en yeni en güzel lif örnekleri sayfamızda bulunmaktadır.

Lif modellerini yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için kolay lif örnekleri bulunmaktadır. Video anlatımlar sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yeni örgü lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kır çiçekleri kolay kare lif yapılışı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Model anlatımında kutu tekniği ve yıldız tekniği kullanılmıştır.

Küçük çiçek detayları tercih edilmiştir.

İlk olarak 11 fıtık üst üste fıstıklar yapalım yıldız tekniği uyguluyoruz. Üçlü fıstık yapmış oluyoruz. Devamında çiçek detaylarını yaparak orta kısmına kare parça hazırlamış oluyoruz. Kenarlarına kutu tekniği yapıp, kenar kısmına küçük çiçekler yaparak görselliğini zenginleştiriyoruz. Detaylı yapımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kır çiçekleri kolay kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü ev işleri kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ