Kır çiçekli kese lif yapılışı

Kır çiçekli kese lif yapılışı

Kır çiçekli kese lif yapılışı bir önceki paylaşımlarımız da uzun lif modelini sizlere sunmuştuk takım lif modeli örmek isteyenler için güzel model olduğunu düşündüğümüz kır çiçekli lif modelini uygulayabilirsiniz.

Kese lif modeli sevenler için çiçek temalı kolay lif çalışmasını günlük ve çeyizlik olarak tercih edebilirsiniz. Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Sipariş alan hanımlarımız ve youtube kanalına yükleyen arkadaşlarımız en yeni lif çalışmalarını takipçilerine sunmaya devam etmektedirler. Yeni öğrenen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Yeni tasarım lif modelleri ve yeni lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yazımızın içindeki linke tıklayarak örneklere ulaşabilirsiniz.

Kır çiçekli kese lif yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak zincir çekelim uç uca fıstık yapalım, dört fıstık beyaz renk ile dört fıstık sarı renk ile toplamda sekiz fıstık yapmış olduk üst sıraya çıkmak için tekrar sarı ip le fıstık yapalım, üçlü fıstık kapatıyoruz sarı renk ip ile devamında beyaz ip ile yine üçlü fıstık kapatalım.

Fıstık tekniği devam edip yeşil ip ile yaprak detaylarını yapalım, sonra çiçek detayları yapılmaktadır. Aynı teknik ile kare parça oluşturuyoruz. Devamında iki sıra kutu tekniği ile örelim. İki parça hazırlıyoruz. Arka parçasını kutu tekniği ile örelim birleştirip ağız kısmını yapalım, detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kır çiçekli kese lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ