Kivi maskesi ile cildinizi yenileyin

Kivi maskesi ile cildinizi yenileyin

Cildinizdeki bozuklukları ve lekeleri önlemek için çeşitli maskeler denersiniz. Fakat hiç birinden olumlu sonuç alamazsınız. Bunun için en etkili faydası olan kivi maskesini size tavsiye ediyoruz. Kivi maskesi ile cildinizi yenileyin. Kivi maskesinde kivinin içinde bulunan asitler sayesinde cildinizin yenilenmesinde yarar sağlıyor. Kivinin içindeki asit sayesinde cildinize maske şeklinde masaj yaparak uyguladığınızda cildinizdeki ölü ten atılır ve cildiniz yenilenir. Meyvelerin içindeki asit özellikle kivinin içinde bulunan asit derinin içinde bulunan ölü derinin atılmasını kolaylıkça sağlar. Cildinize masaj yaparak uyguladığınızda cildinizde bir yumuşama hissedersiniz. Bu yumuşama cildinizin ölü derisini atmasında ve yenilenmesini sağlar.

Kivi maskesi cildinizin yenilenmesini sağlar. Kivi maskesi ile cildinizi yenileyin. Kivinin içinde bulunan asit sayesinde cildinize masaj yaparak uyguladığınızda cildinizin yenilendiğini görebilirsiniz. Kivi maskesini yaparak cildinizde kolajen sentezi olmasını sağlarsınız. Cildinizin yenilenmesiyle birlikte cildinizin renginin yerine gelmesi ve dolgunluğunu ve esnekliğini de geri kazandığını farkedebilmeniz mümkündür. Meyve asitlerinden bulunan kivideki asitte mikrop üremesi zor olduğundan dolayı faydası da çok fazladır. Bu nedenden dolayı ise cildinizde siyah nokta ve sivilce gibi leke ve cilt kabarıklarının oluşmasını da engeller. Meyve asitlerinin çoğunda anti bakteriyel özellik vardır ve kivide de anti bakteriyel özellik vardır. Kivi diğer meyveler arasından en faydalı ve C vitamini bulunduran bir meyvedir.

Kivi maskesi cildinize iyi gelecek bir maskedir. Kivi maskesi ile cildinizi yenileyin. Kivi meyvesinin içinde C vitamini olduğu kadar B vitamini de vardır. Bu yüzden cildinize olan faydası çoktur. B ve C vitaminleri olduğu kadar da kalsiyum, magnezyum ve fosfor gibi mineraller de bulunmaktadır. Bu yüzden faydası çok ve cildinize de faydası çoktur. İçinde bulunan meyve asit ve vitamin ve minerallerin de bulunmasıyla faydası saymakla bitmez. Kivi maskesini kullanarak cildinizdeki ölü derinin atılması ve cildinizin yenilenmesini sağlar. Kivi maskesini uygularken masaj yaparak uygulayın ve bir süre cildinizde beklettikten sonra ılık suyla yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Yumuşak havluyla kurulamanız cildinizin daha hassas yapısına iyi gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ