Örgü Kız Çocuğu Elbise Modeli ve Yapılışı

Örgü kız çocuğu elbise modeli ve yapılışı ile ilgili harika iki örneği sizlerle paylaşıyoruz. Prenses model örgü kız elbisesi arayanların çok rağbet ettiği modelimizin yanı sıra ayrıca kumaş üzerine yazlık örgü elbise örneği de detaylı anlatımla sizlerle… Örgü kız çocuğu elbise örneği video içerikler şeklinde de yazımızın sonuna eklenmiş olup, görsellerimizden yararlanarak da bu örneği yapabilirsiniz. Hamarat hanımların büyük ilgisiyle karşılaşan bir diğer bebek örgüsü modeli olan Örgü Kuzu Patik Modeli Bebekler için Yapılışı başlıklı yazımızda da aynı şekilde yazılı, resimli ve video kuzu patik örgü modeli yapılışı yer almaktadır.

Örgü Kız Çocuğu Elbise Modeli – Prenses Elbise Yapımı

Örgü kız çocuğu elbise modeli ve yapılışı videolarımızın ilkinde prenses örgü elbise modeli yapılışı anlatılmıştır. Bu örgü kız çocuk elbise modeli en ince detaylarına kadar anlatılmıştır. Örgü prenses kız bebek elbise yapımı için orta kalınlıkta bebe yünü kullanıyoruz. İsteğe göre daha ince yün de kullanılabilir. Orta kalınlıkta ebe yünü tercih ettiyseniz 3 numara tığ bu örgü kız çocuğu elbise modeli için uygun olacaktır. Örneğimize 100 tane civarında uzun bir zincir çekerek başlıyoruz. Prenses örgü kız çocuk elbise örneği video içerikteki anlatımda 2 yaş çocuklar içindir.

Örgü Kız Çocuğu Elbise Modeli – Kumaştan Yazlık Elbise Yapımı

Örgü kız çocuğu elbise modeli arayanların hayli ilgisini çeken bir diğer kız çocuk örgü elbise daha sizler için aşağıda videolu anlatım olarak yayınlanmıştır. Kumaştan yazlık bebek elbise yapımı adlı bu örnek tüm detaylarıyla videomuzdadır. Bu örnek için bir parça kare minik bir kumaşa, çeşitli numaralarda tığlara ve bebe yününe ihtiyacımız var. Kumaşın ölçülerinin 50’şer santimetre olması 1 yaş kız bebek örgü elbise örneği için uygundur. Yazlık örgü bebek elbise yapımı video şeklinde aşağıdadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ