Örgü Kuzu Patik Modeli Bebekler İçin Yapılışı

Örgü Kuzu Patik Modeli Bebekler İçin Yapılışı

Örgü kuzu patik modeli yapılışı çok merak edilen bebek patik örnekleri arasındadır. Canimanne.com sitemizde yer alan yüzlerce içerik arasına ilave ettiğimiz kuzu bebek patiği örneği ile siz de bebekleriniz için bu modeli yapabilir, ayakta harika duran kuzu patik modeli ile harikalar yaratabilirsiniz. En Kolay Bebek Patik Modeli Yapılışı konulu içeriğimizin de ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Bu sayfada bebek patiği örneği anlatımlı şekilde verilmiştir. Ayrıca bebek patik örneği video içerik ile de desteklenmiştir. 20 dakika da bebek patiği yapılışı sağlayan bu örnek de sitemizin en çok dikkat çeken modellerindendir. Örgü kuzu patik modeli video olarak izlemek isteyenler yazının sonundaki linkimizden bu modelin adım adım yapılışını görebilirler.

Örgü Kuzu Patik Modeli Nasıl Yapılır?

Örgü kuzu patik modeli bebekler için yeni patik modelleri arayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Yapımı oldukça kolay olan kuzu bebek patiği yapılışı videomuzda yer almakla birlikte sizler için yazılı olarak da anlatıyoruz. Örgü kuzu bebek patiği yapılışı sonrasında en güzel bebek patik modelleri arasında yerini alıyor. Kuzu patik modeli yapılışı video içeriğimizde 1 yaş bebekler için uygun ölçülerde anlatılmıştır.

Örgü Kuzu Bebek Patiği Yapılışı

Bebek örgü kuzu patik modeli yapılışı için öncelikle 20 adet zincir çekiyoruz. Zincirlerimizin çok sıkı olmaması gerekiyor. Geri dönerek 4. zincire 5 trabzan yaparak başlıyoruz. Her zincire 1 trabzan şeklinde devam ediyoruz. Son zincirin içine 5 adet trabzan yapıyoruz. Bu sırayı bu şekilde tamamlıyoruz.

Örgü kuzu patik modeli için yeniden geri dönüyoruz ve her zincirin arasına 1 adet trabzan yaparak bu sırayı da tamamlıyoruz. Bir alt sırada iki başa 5’er adet yaptığımız trabzanların her birine de trabzan yapıyoruz. En sonuncuya geldiğimizde yeniden 5 adet trabzan yapıyoruz.

3 adet zincir çekiyoruz, aynı yere 2 trabzan yapıyoruz. Bu işleme devam ediyoruz. Örgü kuzu bebek patiği yapılışı için aşağıdaki videomuzu izleyebilir ve bu harika modeli siz de deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ