Kloş File Etek Yapılışı

Merhaba arkadaşlar. canimanne.com ailesi olarak sizler için çok güzel bir etek anlatımı hazırladık. Küçük kız çocuklarımızın düğünlerde, bayramlarda, akraba ziyaretlerinde giyebileceği bu şık tığ işi etek modelini biz çok beğendik. Sizin ve kızınızın da beğenip kullanacağını düşünüyoruz.

Bayram yaklaşırken böyle pratik, şirin mi şirin bir etek modeli anlatımı çok işinize yarayacaktır diye düşünüyoruz. Umarız ki hem siz hem kızınız beğenirsiniz ve kullandıkça bizi hatırlarsınız.

Videomuzda eteği 1 yaş ölçüleri ile hazırladık. Siz isterseniz canımanne.com beden tablosunun etek ölçülerinden yararlanarak istediğiniz yaş için uyarlayabilirsiniz.

Eteğimizin bel kısmını bir lastik modeli ile oluşturuyoruz. Eteğin uç kısımlarının bazı yerlerinde arttırma olduğundan dolayı da alta doğru açılıp genişleyen bir model elde ettik.

Tığ işi eteğimizi yaparken kullandığımız ip çeşidi ve tığ numarası gibi ayrıntıları, etek yapımındaki diğer detaylar ile birlikte aşağıya linkini eklediğimiz videomuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Umarım size faydalı bir video ve anlatım olmuştur.

Video hakkındaki düşüncelerinizi, beğeni ve önerilerinizi yorum yaparak bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Eğer beğendiyseniz beğenip, paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Kloş File Etek Yapılışı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ