Kolay Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

Kolay Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

Ev aksesuarı kullanmaktan yanaysanız ve ev dekorasyonuna önem veriyorsanız çok doğru bir yere geldiniz demektir. Farklı fikirler üretmeyi ve ürettiklerimi uygulamayı her daim çok sevmişimdir. Bu nedenle evdeki fazlalıklar ilgi odağım olur ve değerlendirmek için elimden geleni yaparım. Bunu yaparken hem zihnimi rahatlatıyorum hem de boş vaktimi en güzel şekilde değerlendiriyorum.

Kolay Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

İşte kendin yap projeleri tamda bu yüzden hep ilgimi çeker! Geçenlerde yine boş zamanımı değerlendirmek için evi şöyle bir inceliyordum ki evde ne kadar fazla fotoğraf olduğunu fark ettim. Tabii hemen aklıma değerlendirmek için fikirler gelmeye başladı. Ben de hemen en farklı olanları için hazırlıklara başladım.

Kolay Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

Kolay fotoğraf çerçevesi için öncelikli olarak belirlediğim model hem ortama çok sıcak bir hava katıyor hem de yapımı oldukça kolay. Bu çerçeveyi yapabilmemiz için ihtiyacımız olan malzemeler; mukavva, ince kurumuş dallar, yapıştırıcı, makas. Öncelikle mukavvamızı fotoğrafımıza uygun boyda kesiyoruz ve etrafını ince dallardan kırarak meydana getirdiğimiz küçük dal parçalarını yapıştırıcı yardımı ile mukavvamıza sabitliyoruz. Ardından kurumaya bırakıyoruz. İsteğe bağlı olarak üzerine cila sürebilirsiniz.

Kolay Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

Bu modelimiz için ihtiyacınız olan malzemeler ise şöyledir; renkli düğmeler, mukavva, makas ve yapıştırıcı. Öncelikle mukavvamızı arzu ettiğimiz ebatlarda kesiyoruz ve renkli düğmelerimizi istediğimiz şekilde yapıştırıcı yardımı ile kestiğimiz mukavvamızın üzerine yapıştırıyoruz. Kurumayı bekledikten sonra kullanmaya hazır hale gelecektir.

Kolay Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

Sizler de bu şekilde evinizde kullanılmayan malzemeleri çeşitli objeler ile birleştirerek bambaşka bir görünüme sahip olabilirsiniz. Böylelikle hem eşyanızı değerlendirir hem de emeğiniz ile harika ürünler elde edebilirsiniz. Biz kadınlar yeter ki isteyelim, yapamayacağımız hiçbir şey yoktur. O yüzden kendimize ve hayal gücümüze inanıp harikalar yaratmaya devam edelim!

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ