Kolay kare çizgili lif yapımı

Kolay kare çizgili lif yapımı kalan lif iplerinizi değerlendirmek adına çok amaçlı lif örneğidir. Bir çok lif ipini bir arada kullanıp cıvıl cıvıl lif modeli yapabilirsiniz. Kare lif modellerini tercih edenler için harika bir modeldir.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için şık bir modeldir. Yapılışı kolay olan görselliği güzel olan lif modelimizi video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde kolay kare çizgili lif modeli oldukça beğeni alabilecek bir örnek olduğunu düşünüyoruz. Farklı lif örneklerine ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya linklerimize tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kolay kare çizgili lif yapımı

Kolay kare lif modeli detayları

Kolay kare lif modeli için 4 renk beyaz, mavi, sarı, mor, renk lif ipi kullanılmıştır.

8 Numara tığ kullanımı, sizler elinize yatkın tığ tercih edebilirsiniz.

Kutu tekniği çalışılmıştır.

Kolay kare lif modelini ortadan ikiye iki kare ördüm ardında çevresine sarı mavi beyaz la birer sıra ördüm iki karşılıklı köşelere renkli kalp şekilleri vererek iki köşeyi renkli iki köşeyi mavi olarak ördüm. Kenar oyası yapıp bitirdim. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı lif modelimiz olan bulut lif modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kolay kare çizgili lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ