Tunus işi çiçek motif yapımı

Tunus işi çiçek motif yapımı

Tunus işi çiçek motif yapımı bir çok örgü modelinde kullana bileceğiniz çiçek detayını sizler için video anlatımlı olarak sunuyoruz.

Tığ işi çiçek motif yapılışını patik modellerinde, magnet yapımında, kız çocukları için saç bandında süsleme işleminde yapabilirsiniz. Yelek cep detaylarında veya örgü kazak için yaka detayında çok hoş durabilecek motif örneğidir.

Tunus işi çiçek motifini yaz için yaptığınız çanta modellerinde süsleme olarak kullana bilirsiniz. Renk renk çiçekler yapıp şal, atkı yapımında şık süslemeler uygulaya bilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tunus işi çiçek motif yapımı

Patik ipi kullanılmıştır. Sizler yaptığınız modelin veya farklı ip kullana bilirsİniz.

2 Numara tığ kullanımı

İlk olarak 5 zincir ile halka oluşturup 5 zincir çekip halka içine batalım. İki zincir çekip örgümüzü ters çevirip ikinci zincirin içinden ilmek çıkartıp tekrar halkaya batıp iki kezde ilmek çıkartıyoruz.

Artırma işlemi yapıyoruz. Aynı yere batıp ilmek çıkartma işlemi uyguluyoruz. Yan kısımdan ikişer gurup halinde ilmek çıkartıp yaprak detayını oluşturuyoruz. 8 Sıra olana kadar devam eden bir işlemdir. Modelimizi detaylı olarak yapılışını öğrenmek için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi, Tunus işi, motif yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarının devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı motif modelimiz olan aparatlı çiçek motif yapımı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Tunus işi çiçek motif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel tunus işi çiçek yapımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ