Gelincik tarlası lif modeli yapılışı

Gelincik tarlası lif modeli yapılışı

Gelincik tarlası lif modeli yapılışı yeni tasarım lif modelleri canım anne sayfamızda sizlerin beğenisi beklemektedir.

Çeyizlik veya hediyelik olarak yapılabilecek en güzel lif modelleri arasında gelincik tarlası lif modeli yer almaktadır. Görselliği ile oldukça şık duran lif modelimizi annelerimiz severek yapacaklarını düşünüyoruz.

Sipariş alan hanımlarımız içinde yeni tasarım lif modeli olan gelin tarlası lif modeli bol sipariş getire bileceğini düşünüyoruz. Birbirinden güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Gelincik tarlası lif modeli yapılışı

7 Numara tığ tercihi, makas

Dikiş iğnesi

Sekiz dilimden oluşmaktadır modelimiz sekiz motif üzerine süsleme işlemi yapılmaktadır.

İlk olarak halka içine fıstık uygulaması yapıyoruz. Aralarda 1 zincir çekip toplamda 8 fıstık yapıyoruz. İkinci sırada fıstık tepelerine çift fıstık yapıp aralarda 1 zincir çekip ikinci sırayı bu şekilde tamamlıyoruz. Üçüncü sırada üç fıstık olarak arttırma işlemi devam edip dilimleri oluşturuyoruz. Dilimler 5 fıstık olana kadar yapıyoruz. Ve sonrasın da yeşil ip ile yaprak detaylarını yaparken beyaz ip ile kafes uygulaması yapılmaktadır. Son olarak fıstık uygulaması yapılıp bitiriyoruz. Çiçeklerle süsleme işlemini yapılmaktadır. Detaylı anlatım için videomuzu izleye bilirsiniz. 

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı lif modelimiz olan güldeste lif modelimiz linkimize tıklamayı unutmayınız.

Gelincik tarlası lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ