Güldeste lif modeli yapımı

Güldeste lif modeli yapımı

Güldeste lif modeli yapımı yeni tasarım lif modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik lif örnekleri arayanlar için harika bir lif modeli olduğunu düşünüyoruz.

Güldeste lif modeli renklerin uyumu ve motiflerle süslemesi olan şık lif örneğidir. Çeyizler için olmazsa olmaz lif modellerine güldeste modelini severek uygulayabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız siparişleri içinde çok güzel bir model olacaktır. Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızdaki linke tıklaya bilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Güldeste lif modeli yapımı

7 Numara tığ tercihi ve makas

Dikiş iğnesi ve inci:

Sekiz dilimden oluşmaktadır modelimiz sekiz motif üzerine süsleme işlemi yapılmaktadır.

İlk olarak halka içine fıstık uygulaması yapıyoruz. Aralarda 1 zincir çekip toplamda 8 fıstık yapıyoruz. İkinci sırada fıstık tepelerine çift fıstık yapıp aralarda 1 zincir çekip ikinci sırayı bu şekilde tamamlıyoruz. Üçüncü sırada üç fıstık olarak arttırma işlemi devam edip dilimleri oluşturuyoruz. Dilimler 5 fıstık olana kadar yapıyoruz. Ve sonrasın da yeşil ip ile yaprak detaylarını yaparken beyaz ip ile kafes uygulaması yapılmaktadır. Son olarak fıstık uygulaması yapılıp bitiriyoruz. Çiçeklerle süsleme işlemini yapılmaktadır. Detaylı anlatım için videomuzu izleye bilirsiniz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarının devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Diğer modelimiz olan çiçekli kalp lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Güldeste lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/LpRXacJbGO0
Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ