Kolay kare şekilli lif modeli yapılışı 

Kolay kare şekilli lif modeli yapılışı

Kolay kare şekilli lif modeli yapılışı en yeni lif modelleri ve örnekleriyle canimanne wep sayfası farkıyla sizlere merhaba diyoruz. Banyo lifleri en çok tercih edilen el işleri arasında birinci sırayı bırakmıyor.

Çeyiz hazırlıkları içinde olan bayan arkadaşlarımıza bu modelimizi tavsiye ediyorum kare oluşu boyutunun tam oluşu renklerinin uyumu ile beğeniyi hak eden bir çalışma olmuş pembeli örgüler kanalının ellerine sağlık diyorum.

Lif modelleri, yapılışları hanımlarımızın evlerine aş oluyor, hobi oluyor bazen bir uğraş en güzeli çok sevilerek yapılması bizleri bittiğinde mutlu etmesi emeğimizin değer ve karşılık olarak beğeni ve güzel sözlerin bulması, bizlere ayrı bir güzellik, siz değerli hanımlar ve takipçilerimiz sizleri kutluyorum hepinizin ellerinize sağlık,

Yeni öğrenecek arkadaşlar için video anlatımlarımız bütün örneklerimizde mevcuttur kolayca yapılışlarını izleyerek öğrene bilirler.

İp seçenekleri sizlere kalmış arkadaşlar siz hangi marka ip tercih ediyorsanız o sizin beğenisine kalmış, renk tonları kalan ipleri değerlendirmek olabilir. Detaylar sizlerin beğenisinin ve sevdiğiniz renklere kalmış, beğenilerinizi paylaşımlarınız unutmayınız.               ⇓

Güzel, yeni, özel lif yapılışları, lif modelleri  Kolay kare şekilli lif modeli yapılışı daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kolay kare şekilli lif yapılışı video anlatımlı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel model için çok teşekkür ediyoruz.

blank

Kolay kare şekilli lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ