Kolay tığ işi bere yapımı

Kolay tığ işi bere yapımı

Kolay tığ işi bere yapımı kız veya erkek çocukları için yapabileceğiniz tığ işi en kolay bere modelidir. Süsleme detayını farklı yaparak erkek çocukları içinde uygulayabilirsiniz. Farklı renk seçeneği ile yapabilirsiniz.

Bebekler ve çocuklar için en çok kullanılan kıyafetler arasında bere modelleri yer almaktadır. Farklı bere örnekleri için sayfamıza göz atmayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kolay tığ işi bere yapımı

Tığ işi bere modeli

3 ve 6 Yaş çocuklar için uygundur.

İstediğiniz ip seçebilirsiniz.

2 Renk ip kullanılmıştır.

Elinizin sıklığına göre tığ tercihinde bulunabilirsiniz.

22 Santim boy

23 Santim genişlik

İlk olarak sihirli halka yapalım. Toplamda 12 trabzan yapalım. İkinci sırada her bir trabzana çift batıyoruz. 24 Trabzan yapmış olduk. Bir çift bir tek yaparak devem edelim. Artırma tekniği yapıyoruz. 36 Trabzan yapmış olduk. Toplam olarak 108 trabzan sayı olmuş oluyor. Sıra olarak 8 sıra yapıyoruz. Arttırma yapmadan devam ediyoruz 14 sıra olana kadar farklı renk tercihi ile lastik örüyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bere şapka örgü modelleri, bere yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı çocuk beresi modeli olan kedi bere modeli yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Kolay tığ işi bere yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ