Canım Anne

Kolay Tığ İşi Örnek Video

Kolay Tığ İşi Örnek Video

Canimanne.com binlerce takipçisinin talepleri doğrultusunda içerikler yayınlamayı sürdürüyor. Sitemizdeki Hobi ve Örgü İşleri – Bebek Örgüleri – Örgüler gibi kategorilerimizde sizler tarafından yıllardır ilgi görmeye devam eden birçok içerik bulunmaktadır. Zincirli Tomurcuk Örgü Modeli Yapımı da bunlardan biridir. Bugün ise kolay tığ işi örnek video içeriğimizi yazılı anlatım olarak da yayınlıyoruz. Örneğin anlatımına geçmeden önce videolu tığ işi örnekler arayanlar için belirtmek isteriz ki; Canımanne YouTube kanalına abone olmanız halinde bu bağlantılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kanalımızda ayrıca yemek tarifleri videoları da yer almaktadır. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, yüzlerce paylaşımımızdan vakit kaybetmeden haberdar olabilirsiniz. Kolay tığ işi örneği video anlatım için yazımızı okumaya devam ediniz.

Tığ İşi Kolay Örnek Video

Kolay Tığ İşi Örnek Yapılışı

Kolay tığ işi örneği yapılışı ile ilgili video içerikler mi arıyorsunuz? Hamarat hanımların severek ve zevkle ördüğü en kolay tığ işi örgü örnekleri arasında olan model aşağıdaki videomuzdadır. Kolay tığ işi örnek video olarak anlatıldığında yıllardır örgü ören hanımların işi kolaylaştığı gibi, tığ işi kolay örnekler ile yeni ilgilenen hanımlar da zorlanmayacaktır. Diğer bütün video içeriklerde olduğu gibi tığ işi kolay örnek videosunda da o örneğin nasıl başladığı ve devam ettiği adım adım anlatılmaktadır.

Kolay Tığ İşi Örnek Video

Kolay Tığ İşi Örneği Video Anlatımlı

Kolay tığ işi örnek video anlatımlı verdiğimiz gibi yazılı olarak da veriyoruz. Öncelikle tek zincir çekiyoruz. Dip kısımdan 1 adet sık iğne yapıyoruz. Yine dip kısımdan 1 adet daha sık iğne yapıyoruz. Bu yöntem ilk sıranın rahat örülmesi ve kibar bir görüntü elde edilmesi içindir. İlk sıramızı tamamladıktan sonra dönüp 2 adet zincir çekiyoruz, aynı yerde dip noktaya batıyoruz. 2 trabzan ve 1 zincir çalışıyoruz. 4 atlayıp 5.’ye yeniden uyguluyoruz. Sıranın sonunda 3 adet trabzan yapıyoruz. Yani kenarlarda 3 adet trabzan, sıra boyunca 4 adet zincir çekiyoruz. Bu örneğin en detaylı halini aşağıdaki tığ işi kolay örnek video içerikten anlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ