Canım Anne

Zincirli Tomurcuk Örgü Modeli Yapımı

Zincirli Tomurcuk Örgü Modeli Yapımı

Zincirli tomurcuk örgü modeli yapımı oldukça şık olan örgü modelini çeyizlik yeleklerde, bayan yelekleri, gelin yeleklerinde tercih edebilirsiniz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Örgü modelleri hanımlarımızın severek yaptıkları en güzel el işleri arasında yer almaktadır. Gelin yelekleri ve çeyizlerde örgü yelek modellerine oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu tercih güzel ve farklı örgü örnekleri arayışına giren hanımlarımız için örgü modellerine sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz. Bir çok örgü modeline sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tığ işi örgü modellerimizde bulunmaktadır. Linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Özellikle şiş örgü modelleri sevenler için zincirli tomurcuk modeli görselliği güzel olan yelek modeline yakışacak en güzel örnekler arasında olduğunu düşünüyoruz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Zincirli Tomurcuk Örgü Modeli Yapımı

Model anlatımında angora ip kullanılmıştır.

3 Numara şiş

Model 2 motiften anlatılmıştır. 2 Motif için 44 +1 kenar +10 ilmek toplam 55 ilmek ile anlatılmıştır.

İlmek sayısını ayarladıktan sonra lastik tekniği örelim devamında 10 ilmek 1 ter ve 1 düz olarak 10 ilmek örüyoruz. Tekrar 1 ters 1 düz örüp 3 düz saç örgüsü için örelim, 7 ilmek pirinç modeli için, 3 ilmek saç örgüsü için, iki motif arası içinde yine ters örülmektedir. Model kurulumunun detaylı anlatımı için videoyu izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü modelleri, örgü modeli ve el işleri, şiş örgü modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ işi örgü modelleri içinde linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Gönülden örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Zincirli Tomurcuk Örgü Modeli Yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ