Canım Anne

Komşu Çatlatan Lif Modeli Yapılışı

Komşu Çatlatan Lif Modeli Yapılışı

Komşu Çatlatan Lif Modeli Yapılışı

Komşu Çatlatan Lif Modeli Yapılışı yeni güzel şık bir tasarım siz değerli takipçilerimiz için sunuyoruz. Adı gibi güzelliği ile kıskandıran görselliği ile hayran bırakan lif modelimiz kız çeyizleri böyle güzel lif modeli görmemişlerdir.

Farklı renklerle yapılabilir. Üç renk tercih edilmiş ayrı katlarda kullanılmış sizler zevklerinize göre ip kullana bilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan video anlatımlı olarak sizlere yapım aşamasında kolaylık sağlayacaktır.

Lif modellerinde arkadaşlarınıza hediye vermeyi seviyorsanız, komşu çatlatan lif modelimizi en sevdiklerinize yapmanızı tavsiye ediyorum onlarında çok çok beğeneceği bu örneğimizi örmeyen kalmasın.

Kız çeyizlerinde farklık isteyen annelerimiz bu modeli çok seveceklerdir, lif modellerinden sipariş alan hanımlarımıza bol bol müşteri getirmesi dileğiyle yapacak olan hanımlarımıza kolay gelsin.

Yeni güzel, tarz tasarımlar canimanne.com sayfasında sizlerde en yeni modelleri takip için bizleri takip etmeyi ve beğeni, paylaşım yapmayı unutmayınız. En güzel modellerde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

         

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışlarına ve daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınız bekliyoruz.

Komşu çatlatan lif modeli yapılışının video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü Kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı mehtap yıldız hanım efendiye aittir. Kendilerine ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Komşu Çatlatan Lif Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ