Küçük Evleri Büyük Göstermenin Püf Noktaları

Günümüz koşullarından dolayı yada fazla kalabalık değilseniz tabii ki fazla büyük bir evde yaşamanın manası yoktur.. Ancak kalabalık değilsiniz diye ve küçük evde yaşıyorsunuz diye tıkış tıkış bir görüntüye mahkum olacak değilsiniz. Peki  Küçük Evleri Büyük Göstermenin Püf Noktaları nelerdir?

blank

Öncelikle ev mobilyalarının açık renkte olması gerekir. Koyu ve ağdalı kahverengi yada siyah tonlardaki mobilyalar; yemek masası, konsol, yemek masası, vitrin, çalışma odası, yatak odası dolabı, vestiyer… açık renkte olmalıdır.

Odaların duvarları da açık renkte yada pastel renklerde olmalıdır. Odaya derinlik kazandırması için fazla eşya ile küçük odaları tıkış tıkış doldurmamak gerekir. Kartonpiyerleri duvar ve tavan renginden daha açık renge boyadığınız takdirde daha da derinlik kazanır odalar ve olduğundan daha geniş durur. Küçük Evleri Büyük Göstermenin Püf Noktaları oldukça fazladır.

Küçük odalara gereğinden fazla büyük eşya ve mobilya ile kapatmamak gerekir. Ve yine Küçük Evleri Büyük Göstermenin Püf Noktaları arasında söylenmesi gereken en önemli husus; aynadır. Salona koyacağınız bir ayna ile salonu yarısı kadar daha büyütmüş olursunuz. Mutfağa koyacağınız ayna ile mutfak birden genişlemiş olacaktır. Küçük Evleri Büyük Göstermenin Püf Noktaları arasında aynanın önemi çok büyüktür. Girişe koyacağınız bir boy aynası ile hem misafirleriniz kendilerini içeri girerken kontrol edebilecek, hem de içeriye bir derinlik kazandırmış olacaksınız.

blank

Küçük Evleri Büyük Göstermenin Püf Noktalarında aydınlatma da çok önemlidir. Doğru aydınlatma ile odalar olduğundan çok daha geniş ve ferah duracaktır. Halı olarak da göz yoran renk ve desen seçmek yerine daha pastel renklerde düz çizgi yada çizginin hiç olmadığı modeller seçilmelidir. Küçük Evleri Büyük Göstermenin Püf Noktaları illa ki vardır. Yeter ki siz öğrenmek isteyin.

 

Ev dekorasyonu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen sitemizi takibe devam ediniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ