Kutucuk Model Oda Takımları

Oda takımlarında dantellerden vazgeçmeyen hanımlar, bu tarz modellerin ne kadar çok çeşitli motifle yapılacağını da iyi bilirler. Adından belli olacağı üzere kutucuk model oda takımı modelleri genellikle küçük kare ya da yuvarlak motiflerin birbirleriyle birleşerek ortaya çıkmış oda takımlarıdır. Oda takımları genellikle üç parça olarak hazırlanmakta olup bunların ikisi küçük biri büyük ebattadır.

Kutucuk model dantel oda takımı örnekleri için çeyiz sandığınızı biraz karıştırabilir, eskiden örülmüş bu tarz örneklerden esinlenebilirsiniz. Bunun yanı sıra tanıdıklarınızdan motif örnekleri isteyebileceğiniz gibi internetten de farklı modelleri araştırabilirsiniz. Kolay kutucuk model dantel oda takımı yapımı için sitemizde bulunan örneklere de göz gezdirmeden kesinlikle karar vermemenizi de tavsiye etmek isteriz. Günümüz şartlarında hanımların dantel gibi zahmetli ve zaman alan işlere ayıracak çok fazla vakitleri kalmıyor ne yazık ki. Ancak dantel motiflerinizi kolay örneklerden seçtiğiniz takdirde, kutucuk model oda takımı örmemeniz için hiçbir sebep olmadığını hatırlatmalıyız. Ayrıca küçük küçük motiflerden oluşacak bu tarz takımlar için boş vaktinizin daha bol olduğu günlerde birkaç motif fazladan örerek stok yapabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu klasik ise bildiğiniz dantel iplerinden şaşmayınız, evinizin tarzı daha modern ise renkli dantel ipleri kullanabilir odanıza havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Sehpalarda, konsollarda ve yatak odasında tercih edilen dantel oda takımları ile ilgili yaratıcılığınızı da konuşturacağınızdan hiç şüphemiz yok. Örgülerinizi özgün bir hale getirip sunmak tamamen sizin hayal gücünüzün sınırları ile ilgili bir detaydır. Kutucuk model dantel oda takımınızla birlikte tarzınızı ve zevkinizi de gözler önüne serebileceğiniz bir fırsat yakalamış olacaksınız sevgili hanımlar.

Güzellik ve Bakım kategorimizdeki pratik ve doğal bilgilerle hayatınız değişecek, güzelliğinize güzellik katacaksınız. Aşağıdaki linkten aradığınız her konuda bilgiye ulaşmanız çok kolay. Sitemizin web adresini dostlarınızla da paylaşıp onların da bilgilenmesini sağlayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ