Yaprak Dantel Oda Takımı Modelleri

Ev modasında son trendleri inceleme fırsatı bulduysanız uzun bir süredir ortada görünmeyen dantel detaylara sık sık rastlamışsınızdır. Moda zaten eskiyi düzenleyip farklı bir bakış açısıyla yeniden sunmak değil mi bir anlamda? Dantel güzeldir, şık bir sunum şeklidir ve nedense hanımların vazgeçemedikleri örgü çeşitlerinden biridir. Oda takımlarından masa örtülerine, havlu kenarlarından nevresim takımlarına birçok yerde dantel detaylar günümüzün favori ev dekorasyon uygulamalarıdır. Oda takımlarında bin bir çeşit motif ve örnekle karşılaşmanız mümkün. Bu yazımızda tığ işi yaprak dantel oda takımı hakkında ayrıntılara girelim istiyoruz.

Oda takımları genelde salon sehpa örtüleri, konsol örtüleri ya da yatak odası takımları olarak, iki küçük bir büyük olacak şekilde üç parçadan oluşmaktadır. Yaprak dantel oda takımı örneği, yapmak istediğiniz oda takımı için hoş bir seçim olabilir. Örgü işlerinin sınırlarını ancak ören kişinin çizebildiği, güzel el işlerinden olduğunu bilirsiniz. Yaprak dantel oda takımınız için kullanacağınız yaprak motifi de çok farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Siz kendinize en uygun olanı dantel bilgi ve becerinizi de göz önünde bulundurarak seçmelisiniz. Dantel iplerindeki çeşitlilik gün geçtikçe artıyor. Renk skalası oldukça genişliyor, eskisi gibi klasik renk danteller yerine farklı renklerde öreceğiniz oda takımı ruhunuzu da yansıtacaktır. Yaprak dantel oda takımı yapımı için önce renginizi belirlerseniz, uygulayacağınız yaprak motifini daha rahat seçebilirsiniz. Siz de bizim gibi her motif her renge uymuyor diye düşünenlerdenseniz bizi çok daha iyi anlayacağınızı biliyoruz. Yaprak dantel oda takımınızın ipini, tığını ve seçtiğiniz modeli de yanınıza alarak işe koyulmaya ne dersiniz hanımlar?

Eğitim hakkındaki makalelerimize aşağıdaki linkten ulaşabilir, sitemizin diğer kategorilerdeki yazılarını dostlarınızla da paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmek bir tık uzağınızda hanımlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ