El Örgüsü Bebek Elbiseleri

Kız bebekleri için elbiseler çok şık ve zarif olması açısından sıklıkla kullanılmaktadır. Elbise çeşitliliği olarak da bir çok çeşit de ve tarz da elbise modelleri mevcuttur. Şiş ile yapılan elbise modelleri olduğu gibi tığ ile yapılan ince tarz da yazında rahatlıkla kullanılabilecek modellerimiz vardır. Etekleri fırfırlı modellerden, tığ işi elbiselere kadar birbirinden şık elbiseler sitemizde mevcuttur. El becerisi olan bayanların rahatlıkla yapabileceği kolaylıkta birçok elbise modeli var aralarında. Sitemizdeki resimleri ve videoları inceleyerek bile çok rahatlıkla istediğiniz modeli örebilirsiniz. İsterseniz üstünde birkaç oynama ve süsleme ile farklı bir model de ortaya çıkarabilirsiniz. Örneğin tığ ile yapılan bir modeli yapıp üstüne kendinize özgü motifler yapıp ekleyebilirsiniz. Çiçek, yaprak, gül desenleri kız bebek elbiseleri için vazgeçilmez motiflerden biridir.

El örgüsü bebek elbiseleri son dönemin gözdesi olmuştur. Hazır alınan kıyafetlere göre daha dikkat çekici ve değerlidir. Çünkü tektir ve size özeldir. Bütün bir şekilde örülen elbise modelleri olduğu gibi motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modellerde vardır. aynı zaman da yeni trend olmuş bir diğer model ise tütü tarzı eteklerin üst kısmını tığ işi örgü ile birleştirip elbise oluşturulan örneklerdir. Tığ işi ile yapılan modeller eğer ince bir iplik ile örülmüş ise yazın da rahatlıkla kullanılabilir. Sizde bu tığ işi örgülerle bebeğinize elbiseler yaparak şıklığına şıklık katabilirsiniz. Hiç şüphesiz ki prenseslerinize bu modeller çok yakışacak.

Bebek elbisesi örnekleri arıyorsanız sitemizden birbirinden farklı her beğeniye ve zevke uygun birçok elbise modeli mevcuttur. Şiş ile yapılan elbiseler daha çok kışın kullanılırken tığ ile yapılan ince tarz modeller yazları kullanmak için daha elverişlidir. El örgüsü elbise modelleri sizinde aklınızı çelecek, bu şirin elbise modellerini gördüğünüzde dayanamayacaksınız. Örmesi ise göründüğü kadar zor değildir. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla kendiniz yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kendinyapprojeleri dedi ki:

    Merhaba. Bebekler için Hırka yapımı hakkında

BİR YORUM YAZ