Tığ İşi Bayan Şal Modelinin Kullanılışı

Tığ İşi Bayan Şal Modelinin Kullanılışı

 

Örgü örmeyi sevenler, özellikle tığ işlerine ayrı bir hayranlığı olan hanımlar için serin akşamlarda kullanabilecekleri bir şal önerelim istiyoruz. Serin günlerde omuzlarınızı ısıtırken şıklığınızı tamamlayacak bir şal örmeye ne dersiniz hanımlar? Tığ işi çiçekli siyah bayan şal örneği verelim istiyoruz sizlere. Bluzlarınızın, gömleklerinizin üzerine kıyafetinizi tamamlayan hoş bir aksesuar olarak da kullanabileceğiniz şal için biz siyah rengi öneriyoruz.

Örülmesi gayet keyifli ve basit bir şalla başlayın kışlık örgülerinize. Daha önce dediğimiz gibi siyah yünle öreceğiniz bu şık şalı dilerseniz uç kısımlarını farklı renkteki iplerle öreceğiniz çiçeklerle de süsleyebilirsiniz. Siyah her renge uyum sağlayan ana renklerden biri olduğu için önerdiğimizi hatırlatalım. Tığ işi çiçekli siyah şal yapımı için yünleriniz ve tığınızı ayarlayarak başlayın işe koyulmaya. Siyah yün ana malzemeniz olacak, önerdiğimiz çiçekler için evdeki artık yünlerinizden faydalanabilir ya da birkaç renk daha satın alabilirsiniz. Çiçek motifinizi kırmızı gül olarak yapabilir, çok şık bir süslemeyle şalınızı bambaşka bir havaya büründürebilirsiniz.

Farklı yerlerde kolay tığ işi çiçekli siyah şal modeli aramanıza gerek kalmadan çok basit bir örnekle şalınızı örebilirsiniz. Şalınızın siyah bölümünü file örneği kullanarak ya da örümcek örneği ile örebilirsiniz. Tüm havayı ucuna öreceğiniz çiçek motifleriyle verebilirsiniz bu şık şala. Şalınızın büyüklüğünü kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Küçük örerseniz hoş bir boyunluğa sahip olur, kış günlerinde atkı gibi de kullanabilirsiniz. Şalınızı büyük ördüğünüzde boynunuz kadar sırtınızı da ısıtabilir ve son derece hoş görünebilirsiniz hanımlar.

Ağzınızın tadını yerine getirecek nefis et yemekleri tarifleri bu linkle anında elinizin altında. Bambaşka kategorilerdeki yazılarımız için sitemizin linkini sosyal medyada paylaşmayı unutmayın sevgili hanımlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ