Kuyruklu yıldız kese lif yapımı

Kuyruklu yıldız kese lif yapımı takım lif modelidir. Kuyruklu yıldız uzun ve kare lif modeli sayfamızda mevcuttur. Çeyizlik takım lif örnekleri arayanlar için harika takım diyeceğiniz bir lif modelidir.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği ve en fazla yapılan el işleri arasında yer almaya devam ederken yeni tasarım lif örnekleri de ortay çıkmaya devam ediyor.

Sipariş alan hanımlarımız içinde kuyruklu yıldız takım serisini yapabilecekleri takım lif örnekleri arasında siparişlerine ekleye bilirler.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaklardır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kuyruklu yıldız kese lif yapımı

Üç renk beyaz ve pembe, yeşil lif ipi tercih edilmiştir.

8 Numara tığ kullanımı

Kutu tekniği çalıştım

Orta kısmı üçe üç kare olarak örülür. Çevresine pembe renk ile bir sıra örerken her köşeye üçe üç kareler yapılır sıra biter. Yeşil ip ile pembenin kenarı bir sıra örülürken yine üçe üç karelerin köşelerine yeşilden de üçe üç kareler örülür her köşe aynı şekilde örülür. Dört kenarına yarım olarak iç kısmına gelen yerlere bir sıra beyaz örülür. Eksik olan yerleri pembe ile örülür. En son olarak kenarına bir sıra kutu tekniği beyaz örülür. İstenirse kenar oyası ve orta kısmına çiçek örülüp süslenir.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kuyruklu yıldız modelinin uzun lif modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kuyruklu yıldız kese lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ