Kuyruklu yıldız uzun lif modeli yapımı

Kuyruklu yıldız uzun lif modeli yapımı

Kuyruklu yıldız uzun lif modeli yapımı yeni lif modelleri arayanlar için harika takım lif modeli sizlerin beğenisini beklemektedir.

Uzun lif modelleri tercihiniz ise kuyruklu yıldız lif örneği tam sizlerin aradığı çeyizlik, hediyelik, sipariş için en güzel lif modeli olduğunu düşünüyoruz.

Lif modelleri yapılışı kolay olan vede elimizde çabuk biten el işleri arasında yer almaktadır. Hanımlarımızın en sevdiği ve emek verip yapıp satışa sunduğu en değerli el örgü modelidir.

Sayfamızda en güzel vede farklı lif örneklerini bulabilirsiniz. Yeni örneklerden, şık, güzel, hayvan temalı olmak üzere sayısız lif modellerini linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kuyruklu yıldız uzun lif modeli yapımı

Kuyruklu yıldız uzun lif modeli

Malzeme üç renk beyaz ve pembe, yeşil lif ipi kullandım

8 Numara tığ kullandım

Kutu tekniği çalıştım

Yapımı için beşe beş kare beyaz renk ile örülür. Beşe beş karenin etrafı pembe renk ile örülürken iki karşılıklı köşelere üçe üç kareler örülür diğer iki karşılıklı köşelere sadece köşe dönüşü örülür.

Yeşil renk ile ördüğümüz lif parçamızın kenarı bir sıra örülürken yine iki karşılıklı köşelere pembe üçe üç karelerin köşesine yeşil ile aynı üçe üç kareleri örülür. Beyaz renk ile bir sıra örerken yine aynı şekilde iki üçe üç karelerin köşelerine bu defa ikiye iki kareler örülür. Son olarak pembe renk ile bir sıra örülür. İki karşılıklı kuyruk kısmı köşelere isteğe bağlı halka yada bu yaptığımız gibi ip kıvırıp bağlanır.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklaya bilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kuyruklu yıldız uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ