Amigurumi bulut yapımı

Amigurumi bulut yapımı

Amigurumi bulut yapımı çocuk odası süsü yapımında kapı süsü için oldukça çok yapılan bulut yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi amigurumi yapılışları hanımlarımız tarafından çok beğenilen el işleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Amigurumi bulut modelini anahtarlık, magnet, boyutunu büyüterek yastık olarak uygulaya bilirsiniz.

Renk seçeneğini sizler kendi tercihinize ve yapmak istediğiniz kombine göre ayarlaya bilirsiniz. Süsleme için de kaş, ağız objelerini kullanarak farklılık yapabilirsiniz. Çocuk odaları için çok şık süsleme olacağını düşündüğümüz bir uygulama olacaktır.

Farklı amigurumi yapılışları için sayfamızı ve linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Amigurumi bulut yapımı

İstediğiniz marka ip tercihinde buluna bilirsiniz.

3, 5 Numara tığ kullanımı

Sihirli halka ile başlayalım içine 6 sık iğne ile dolduralım. İkinci sırada arttırma yaparak her sık iğneye çift batalım ve toplamda 12 sık iğne olmuş oluyor. İşaret alalım ve bir sık iğne ve bir arttırma işlemi ile devam edelim toplamda 18 sık iğneye ulaşıyoruz. 4,5 Sırada arttırma yapmadan devam edelim. İki sık iğne 6 arttırma yapıyoruz, 10 ilmeğe tek sık iğne yaparak ilerleyelim bulut şeklini vermeye başlamış oluyoruz. 7 ci sırada iki sık iğne ve 6 kez bir sık iğne bir arttırma işlemi uyguluyoruz. Kalan 10 sık iğneyi devam ediyoruz. 30 İlmeğe ulaşmış olduk ve tek sık iğne ile 5 sıra devam ediyoruz. 12 ci sıra sonuna kadar devam edelim, 13 sırada azaltma işlemi yapılarak bulut detayı ortaya çıkmaktadır. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi, amigurumi yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Amigurumi bulut yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Yumak terapi youtube kanalına bu güzel bulut yapılışı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ