Lale bahçesi lalezar kare lif yapımı

Lale bahçesi lalezar kare lif yapımı

Lale bahçesi lalezar kare lif yapımı yeni tasarım lif modellerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lalezar lif modeli çeyizlerin favori lif modeli olacaktır. Lif modelleri çeyizler ve siparişler için oldukça önemlidir. Yeni lif modelleri de sipariş alan arkadaşlarımız için önemli olmaktadır. Lale bahçesi lalezar kare lif modeli bol sipariş alacak model olacağını düşünüyoruz.

Lif modelleri ve yapılışları video anlatımlı olması lif örneklerinin yapılışında oldukça kolaylık sağlamaktadır. Özellikle yeni lif öğrenmek isteyen arkadaşlarımız istedikleri modelleri video anlatımları izleyerek uygulayabilirler. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Lale bahçesi lalezar kare lif yapımı

Malzemeler: 4 renk lif ipi
2 numara 1.75 mm tığ
İnci
İğne dikiş için
Makas

Yapılışı: Kare lif olarak hazırladığım ve tasarımı bana ait olan lale bahçesi lalezar lif modelim için iki tane kare taban hazırlıyoruz. Buyuk kare parçayı 18 fıstık olarak başlayıp 18 sıra örüyoruz. Küçük kare parçayı 8 fıstık olarak başlayıp 8 sıra örüyoruz. Her iki parçanın kenarlarında yeşil ip ile yaprak ve çiçek zeminleri oluşturuyoruz. Çiçek zemin yaptığımız trabzanlara çiçek uygulaması yapıyoruz. Ortadaki parçayı büyük kara lifin ortasına dikerek sabitliyoruz. Küçük parçanın ortasına yeşil ip ile ördüğümüz zincirin uçlarına çiçek uygulaması yaptıktan sonra fiyonk şekli vererek dikiyoruz ve modelimizi tamamlıyoruz..Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lale bahçesi lalezar kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ