Lale bahçesi uzun lif modeli yapımı

Lale bahçesi uzun lif modeli yapımı yeni güzel lif örnekleri arayanlar için lale bahçesi harika lif modelini uygulayabilirsiniz. Görselliği oldukça şık olan çeyiz ve siparişler için vazgeçilmez modeller arasında yer alacaktır.

Lif modelleri en güzel el işleri arasında yer almaktadır. Şahane tasarım modelleri ile hanımlarımızın büyük ilgi duymaktadırlar. Geniş örnek içeriği olan lif çalışmaları her kesime uygun model seçeneği olması lif yapımı arttırmaktadır. Çeyizlerde yer alması birçok arkadaşımıza sipariş olarak iş imkanı olmaktadır.

El işlerinin en çok uygulananı lif modelleri diyebiliriz. Hal böyle olunca lif modelleri youtube kanallarında takipçilerine sunularak örneğin nasıl yapıldığı ve yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olurken en yeni örnekleri de görme fırsatını hanımlarımız youtube kanallarından takip etmektedirler. En yeni ve tasarım lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Lale bahçesi uzun lif modeli yapımı

Malzemeler:4 renk lif ipi
2 adet buyuk boy plastik halka
2 numara 1.75 mm tığ

Yapılışı: 4 motiften oluşan uzun lifimizi yıldız örgü tekniği ile örüyoruz.
Baştaki iki motif üzerinde plastik halkaları sabitliyoruz. Ve ortadaki motiflerde dahil örerken birleştirme işlemi yapıyoruz. Kenarlarda ki kalan karşılıklı dilimler üzerinde 3 sıra eksiltme işlemi yaparak dilimler oluşturuyoruz. Beyaz lif ipiyle ördüğümüz motif taban bittikten sonra kenarlarda yeşil ip ile kutu tekniği olarak 1 sıra ördükten sonra dilimlerin ortasında kalan laleleri örerek modelimizi tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı  hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Uzun lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ